Nejlepší skupinové cvičení: Zkusíte to?

Redakce

Vzhledem k tomu, že je chladnější počasí a mnohým z nás se nebude chtít ven, tak jsme pro vás sepsali seznam aktivit, které si můžete užít vevnitř. Zaměřili jsme se na skupinové lekce. Můžete se s ostatními navzájem hecovat. Doufáme, že si z těchto aktivit nějakou vyberete.

Bootcamp. Nikdy vás neomrzí dokonalý a vysoce energetický indoor bootcamp, který je oblíbený i mezi celebritami, jako je třeba Kim Kardashian. Jistě jste si nemohli nevšimnout, jak teď skvěle vypadá, a je dost možné, že za to může právě tento styl cvičení. Připravte se na hlasitou hudbu, skvělou atmosféru a mokré oblečení. Na téhle hodině totiž nezůstane nikdo suchý.

Box. Box je jedním z workoutů, které si oblíbily modelky. Není se čemu divit, protože během něj posilujete celé tělo, uvolníte napětí a ještě se krásně zpotíte. Budete se cítit silní a budete si konečně zase věřit. Takový boxerský trénink obsahuje skoky přes švihadlo, boxování do pytle, boxování s trenérem a další super věci, které jsou výborné pro naše tělo.

Hot jóga. Během lekce se krásně zahřejete, protože v místnosti, kde se cvičí, je neuvěřitelných čtyřicet dva stupňů. Vezměte si na sebe nějaké lehké oblečení, hodně vody a ručník. Svaly jsou během cvičení v takové teplotě pružnější a vaše tělo spálí spoustu kalorií. Jako bonus si zde i skvěle odpočinete a uvolníte mysl.

Antigravitační jóga. U jógy ještě chvilku zůstaneme, ale podíváme se na jiný styl. Posuneme ji zde na trošku jinou úroveň, protože budete zavěšeni na houpací „síti“, která visí ze stropu. Jakmile se vše naučíte, tak vás to bude strašně moc bavit, protože si budete připadat lehce a svěže. Oblečte si pevné kalhoty a tričko s dlouhým rukávem, ať se někde zbytečně nespálíte nebo neodřete.

Insanity. Aneb cvičením k šílenství. Insanity jsme vyzkoušeli a musíme říct, že je to velmi náročné, ale vyplatí se to, protože uvidíte výsledky. Pokud nemáte přes den moc času, tak je Insanity správnou volbou. Zabere vám maximálně čtyřicet pět minut. Jedná se vlastně o intervalový trénink, během kterého intenzivně trénujete v  intervalech, po kterých následuje pauza. To celé se několikrát opakuje a vy budete rádi, až bude konec. Budete vyřízení!

5 potravin, které je nejlepší snídat

Pět nejlepších podzimních workoutů aneb shoďte před Vánoci, ať se můžete pak pořádně nacpat