Nejmilovanější Two Door Cinema Club dorazí s novinkou do Prahy

Redakce

Britská kapela Two Door Cinema Club, která se letos představila na Rock for People, vydala 3. září své druhé album s názvem Beacon. S novinkou se 26. února 2013 představí v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 590 Kč + poplatky zakoupíte od 7. září v síti Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru budou bez poplatku.

Skupinu tvoří tři členové – Sam Halliday (kytara, doprovodné vokály), Alex Trimble (zpěv, syntezátory, beaty, kytara) a Kevin Baird (basa, doprovodné vokály). Alex Trimble se v červenci 2012 zúčastnil zahájení olympiády v Londýně, kde zazpíval píseň Caliban´s Dream od Ricka Smithe z Underworld.

Poslechněte si Two Door Cinema Club v YouRadiu

O Two Door Cinema Club před pár dny psalo několik zpravodajských serverů v souvislosti s informací, že vstupenky na koncert Two Door Cinema Club ve Washington D.C. vykoupil americký prezident Barack Obama. Basák Kevin Baird pak přiznal, že na svém Twitteru vypustil tuto hlášku poté, co kapela vyprodala americký koncert za jeden den.

The Times nazvaly Two Door Cinema Club “momentální kapelou” a NME prohlásil, že se “nenápadně stali nejmilovanější kapelou Spojeného království.” (sli)