Po loňském vydání své první autorské desky Sirkama představuje vítězka SuperStar Sabina Křováková klip k rockové baladě Noc i den. Jeho natáčení bylo adrenalinové, zejména část, která vznikala na skále nad Děčínem, kam bylo třeba dostat nejen kapelu, ale i aparaturu, nástroje, kameramana a techniku.

„Písní jsem se snažila sdělit, že člověk má vždy vytrvat a že po temných mracích pokaždé vyjde zase slunce,“ uvedla Křováková.

Mladý písničkář ze severu Čech Petr Lüftner vybral pro první klip svého debutového alba skladbu Vlasy šedivý. V klipu se nechá zestárnout na 65 let.

„Mám z klipu radost, přiznám se, že ze mě spadla jakási deka nervozity, zvědavosti a očekávání. Nikdy jsem něco podobného neorganizoval a když jsem si v titulkách pak přečetl, kolik že vlastně lidí se na klipu podílelo, byl jsem překvapený,“ uvedl Lüftner, jehož debutové album Až se příště narodím produkoval Xindl X.

Muzikantka Lenny přichází s novým singlem a videoklipem s názvem Hell.o, který předznamenává její debutovou desku Hearts chystanou spolu s turné na podzim. „Písnička Hell.o je o našich vnitřních démonech a o tom, jak se s nimi vypořádáme. Název nemá symbolizovat pozdrav nebo uvítání, nýbrž to, že se démonům postavíme čelem a zbavíme se jich,“ vysvětlila Lenny, dcera hudebnice Lenky Filipové.

Emotivní klip k titulní písni Hana nového alba Lucie Bílé Hana vznikal ve zpěvaččině bydlišti, středočeských Otvovicích. Ve třech a půl minutách nechá nahlédnout do svého soukromí, do míst, která má ráda a která pro ni znamenají zázemí.

„Točili jsme v místech, kde jsem prožila dětství, kde jsem poprvé zpívala na jevišti a kde jsem v sobě našla lásku ke svému povolání. Vrátila jsem se v čase. Vrátila jsem se k sobě. Je to nostalgie, ale i pocit štěstí a děkuju cestám, které mě dovedly tam, kde jsem,“ podotkla Bílá.

První videoklip mladého zpěváka Filipa Proučila vznikl k písni Key Of Life, prvnímu singlu z připravovaného debutového alba Let Us Believe Again. „Na nás všechny je vyvíjen tlak společnosti, který se pomalu, ale jistě na nás podepisuje. Key Of Life je naopak o hledání smyslu života, který se skrývá uvnitř nás samotných,“ prohlásil rodák z Benešova u Prahy, který je autorem hudby i textů většiny skladeb připravovaného alba.

5 popových písní, které byly skvěle zremixovány aneb jde se na parket!

Foto: Jak dnes vypadá Michal Šeps ze SuperStar?