Nejoblíbenější svatební šaty na Instagramu? Jednoduché a luxusní od australské značky!

Redakce

Svatba je jenom jedna za život a kdy jindy si obléct luxusní šaty, než právě na ni? Občas to však není zrovna levná záležitost, ale musíme říct, že tyhle šaty od známé australské značky stojí rozhodně za to!

Každá dívka a žena sní o svatbě již od dětských let a v tento krásný a jedinečný den chce vypadat jako princezna. Právě proto je důležité šaty pečlivě s předstihem vybírat, protože nikdy nevíte, zda se vám právě ty v salonu budou líbit nebo jestli si budete muset nechat nějaké ušít, abyste si splnili své přání a představy.

Každá žena má však jinou představu o tom, jak by měly její šaty vypadat. Tyto si ale dokázaly získat srdce neuvěřitelně mnoha žen a není se čemu divit, protože jsou doslova kouzelné.

Róba od australské značky GraceLoves Lace si na Pinterestu získala více než dva a půl milionu pinů, což je tedy opravdu dost. Šaty se jmenují Hollie 2.0 a jsou nádherně čistě bílé, ale rozhodně ne klasické.

Róba je totiž velmi odlehčená oproti klasickým svatebním šatům a právě to je na nich tak výjimečné a kouzelné. Navíc je vyrobena z elegantní francouzské krajky, která pokrývá jejich horní a spodní část a zbytek zdobí šifónové pruhy, které se při pohybu nádherně vlní a vznášejí, což dělá dojem magické lesní víly.

Ačkoli se může zdát, že jsou šaty velmi odhalené, tak se nemusíte bát, že by bylo vidět něco, co nechcete. Ramena totiž zůstávají schovaná pod šifonem, ale záda jsou decentně a sexy odhalená. Můžete si je tedy obléct jak na zahradní svatbu, tak do kostela.

Jestli si šaty zamilujete stejně jako my, tak se připravte na to, že stojí v přepočtu necelých pětačtyřicet tisíc korun. Tahle krása však stojí za to, nemyslíte?