Nejperverznější osobnosti historie: Prasečinky vyváděli i ti, u kterých byste to nečekali

Redakce

Sexualita k lidem prostě patří. A zvláštní choutky občas napadají asi každého. Někdo se s tím netají, jiný se zase chlípné myšlenky snaží vehementně ututlat. Lidé, kteří v životě něco dokázali, ba jsou pro svět něčím výzmamní, se ničím od smrtelníků neliší. Ostatně o tom si počtete v našem seznamu.

  1. Marquis De Sade. Říká vám to jméno něco? Mělo by. Je v něm totiž slyšet slovo „sadismus“, tedy praktiky, kdy bolest způsobuje potěšení. Sexuální tématikou se zaobíral především ve svých četných pornografických knihách a nebral si servítky vůbec s ničím, navzdory tomu, že v době jeho života bylo téma sexu naprosté tabu. Jeho intimní život byl jak jinak než neuvěřitelně pestrý, několik let strávil ve věznicích nebo psychiatrických léčebnách. V uspokojování jeho sexuálních choutek mu pomáhala i jeho žena, a to třeba i tím, že mu pomáhala provádět sexuální praktiky s jinými dívkami.
  2. Sigmund Freud. Jeden z nejpopulárnějších a nejuznávanějších psychologů historie je také poněkud kontroverzní. Zcela bez servítek například prohlašoval, že chtít souložit se členy své rodiny je v podstatě normální a že všichni chceme ve skrytu duše provádět velmi neobvyklé intimnosti. Sám se přiznal, že sexuálně touží po své matce. Ale jinak mu vděčíme za skvělou věc: zavedení psychoterapie a hloubkovou analýzu lidského ega.
  3. Gándhí. Mahátma Gándhí byl duchovní vůdce Indie, ve své zemi se zasloužil o mnohá zlepšení. Ptáte se, proč ho tedy máme v seznamu? Byl totiž zvláštní tak trochu jinak. Když mu zemřel otec, Gándhí se vyspal se svou ženou a náhle pochopil, že to je něco, co dělat nechce. A od té doby už nikdy nesouložil. Aby vyzkoušel svou odolnost vůči sexu, založil svůj vlastní striptýzový podnik, kde jej ženy sexuálně provokovaly a on jim odolával. Stal se tak majitelem jednoho z nejzajímavějších stripýzových barů vůbec.
  4. Caligula. Caligula byl jedním z římských císařů. A byl to člověk, který se neustále strašně nudil. Proto si neustále vymýšlel všelijaké prapodivné zábavy a činnosti. Zcela normálním nápadem tak pro něj bylo najít několik lidí a hodit je do jámy se lvy a pozorovat, co se bude dít. Když ho nebavila krev, vrhal se na sex. Ze svého paláce tak v klidu udělal bordel, kde souložil s manželkami senátorů. Není tedy divu, že to byli později právě senátoři, kteří objednali jeho vraždu.
  5. W. A. Mozart. Nejslavnější hudební skladatel všech dob byl samozřejmě génius. Ale taky pěkné prasisko. V jeho tvorbě najdete dílko s názvem Leck mir den Arsch fein recht schön sauber, což v překladu do češtiny znamená „Pěkně mi vylízej zadnici“. Ostatně proč bychom se s tím babrali a zůstali jen u názvu – tento počin má opravdu pozoruhodný text: „Pěkně mi vylízej zadnici, pořádně do čista. Je to nezastavitelná touha, je to jako lízat kvalitní maso, je to moje denní činnost. Třikrát líznout je víckrát než dvakrát, jen se neboj, zkus to. Lízej, lízej, lízej. Každý by si měl lízat svou řiť.“
  6. Albert Einstein. Mozart byl géniem v hudbě, Einstein ve vědě. První dívka, která se ocitla v jeho náručí, po kontaktu s ním otěhotněla.Vzal si ji následně za ženu, pak se s ní rozvedl a pak teprve začalo rodeo. Zamiloval se totiž do své sestřenice a snažil se dlouhá léta tento vztah utajit. Nakonec se vzali a poté – pro Einsteina již tradičně – rozvedli. Od té doby pak vědec nebyl už příliš vybíravý a intimní chvilky neváhal prožít s kýmkoli, kdo mu nepřípadal odporný. S žádnou ženou mu to ale nikdy dlouho nevydrželo.