Nejromantičtější místa v Evropě? Tady jsou!

Redakce

Každý by si měl vychutnat chvíle pohody a romantiky, které si zaslouží, a právě proto jsme se rozhodli vybrat pár míst, která rozhodně stojí za to. Tady jsou.

  • Barcelona, Španělsko. Barcelona je nádherným místem, ležícím na pobřeží Středozemního moře a je opravdovou evropskou divočinou. Lidé jsou zde velmi živí a milí. Noční život zde začíná až okolo druhé hodiny ranní a stojí rozhodně za to.
  • Bruggy, Belgie. Krásné belgické městečko Bruggy je zahaleno do čokoládového obláčku. Čokoláda zde i překrásně voní. Co třeba mléčná, hořká, oříšková nebo třeba marcipánová? Všechny jsou jednoznačně výborné.
  • Řím, Itálie. Itálie je krásná země a historický Řím má co nabídnout. Pokud toužíte po romantice, tak vám ji krásné prostřední plné historie nabídne. Projděte se k Fontáně di Trevi a hoďte si do vody minci, předtím si však něco přejte.
  • Londýn, Velká Británie. Londýn je kouzelným místem a plný krásných památek a míst. Nejezdí se sem pouze nakupovat, ale také za kulturou. Pokud si chcete užít krásné a příjemné prostředí, vyrazte si určitě sem.
  • Benátky, Itálie. Místo lásky, které přímo volá slovo romantika. Gondolieři, italské árie nebo restaurace a výborná vína, to všechno si můžete vychutnat. Atmosféra je příjemná, takže se nemusíte obávat, že by to vypadalo prvoplánově. Vydejte se sem a uvidíte, že zde nenajdete tolik zamilovaných párů, jak byste si možná mysleli.
  • Paříž, Francie. Romantické procházky, krásné restaurace, večer pro dva a nezapomenutelné okamžiky, které si odvezete ve svých srdcích. Paříž láká všechny zamilované páry z celého světa a není se čemu divit, je prostě nádherná, historická, romantická a přitom moderní.
  • Santorini, Řecko. Santorini je považováno za nejvyhledávanější místo pro romantickou dovolenou v Řecku. Není žádné takové místo, kde byste si mohli vychutnat dokonale čistou vodu, zatímco sedíte na okraji masivní aktivní sopky uprostřed moře.

Turistika v zahraničí: Kde si ji nejvíc užijete?

5 nejkrásnějších jeskyní, které musíte vidět, než zemřete