Nejste v tom sami: 6 hereček, které absolutně neumí vařit

Pavla Gabrhelíková

Některé filmové hvězdy mají štěstí, že si je fanoušci oblíbili. Kdyby totiž měly dělat pořádnou práci nebo se jen postarat samy o rodinu, dopadlo by to katastrofálně.

  1. Beyoncé. V rozhovoru pro New York Times přiznala: “Sice neumím vařit, ale jsem sakra dobrý ochutnávač.” I její máma potvrdila, že toho má ve vínku spoustu, ale talent na vaření rozhodně ne.
  2. Eva Mendes. “Otevřu lednici a nevím, jak se dostat z bodu A do bodu B,” přiznala kdysi pro Bang! Showbiz. “Ale chci se to naučit, stydím se za to, že to neumím. V určitém věku byste se o sebe měli umět postarat.”
  3. Penelope Cruz. Ve filmu Chilli, sex a samba vypadá v roli šéfkuchařky opravdu zkušeně a sebejistě. Ve skutečnosti je to ale naopak. Sama o sobě tvrdí, že by se spíš hodila na asistenta šéfkuchaře.
  4. Sofia Vergara.”Nikdy nevařím,” přiznala pro AC News. “Vždycky si nechám z Kolumbie poslat takové bochánky, říká se jim arepas. Na ně můžete dát cokoliv – sýr, maso, máslo, sůl… Vždycky je mám po ruce, když mě přepadne hlad.”
  5. Jennifer Lawrence. “Jsem dost špatná tanečnice, vlastně nemám talent skoro na nic: Neumím vařit, nebaví mě uklízet, nenaučila jsem se šít,” práskla na sebe ve W magazínu.
  6. Angelina Jolie. No jo, jsme v šoku. Hezké holky to mají tak jednoduché. Proč by se učily vařit? Angelina řekla pro magazín Mirror UK, že nezvládne uvařit ani špagety. Tak aspoň, že umí vyhrávat Oscary.
Woman on Top – Trailer