Největší nástrahy sexu v přírodě. Proč si občas radši nechat zajít chuť?

Lucie Bryndová

Nadešel čas dovolených. Teplota venku stoupá a chuť pracovat klesá. Máte v plánu si letos v létě odškrtnout v pomyslném seznamu erotických tužeb také milování v přírodě? Nebo prostě máte venkovní radovánky v oblibě? Pak si dejte pozor na nástrahy, které na vás mohou venku číhat.

  1. Pozor na spálenou prdku. Jojo, sluníčko a teplíčko vybízí nejen k odhalování svršků a někdy i spodků, ale také k letnímu dovádění. Dávejte ale pozor, abyste se ve víru vášně nemilovali na ostrém slunci. K újmě mohou přijít i ti, kteří se pravidelně opalují. Pokud obvykle nechodíte na nudistickou pláž, pak asi budete mít v místech, kde nosíte plavky, kůži o pár odstínů světlejší. Tak na to nezapomínejte ani při milování v přírodě.
  2. Myslete na svoje oblečení. Je to tak, někdy jste tak nažhavení, že vůbec nepřemýšlíte nad tím, kam odhazujete oblečení. Na to si v přírodě dávejte ale bacha. Může se také stát, že najdete viset své spodní prádlo vysoko na tenké větvi stromu nebo v bahně a pak si ho na sebe už pravděpodobně neobléknete…
  3. Nenechte se sežrat. Otravný hmyz k létu prostě patří. Jestliže sex v přírodě plánujete a nejde o náhlé vzplanutí vášně, pak myslete na ochranu proti hmyzu v podobě repelentu. Bez něj se vám může stát, že si z příjemného sexuálního zážitku odnesete nepříjemné štípance a kousance. Zvlášť obezřetní buďte u vody nebo na louce. Tam se to hmyzáky jenom hemží!
  4. Pozor na trávy a byliny. Pokud jste s přírodou kamarádi, ale víte, že vás sem tam potrápí nějaká nepříjemná alergie, vyhněte se sexu v přírodě raději úplně. Z plánovaných radovánek se pak může vyklubat nepříjemný záchvat kašle nebo kýchání a rázem máte po žížalkách…
  5. Písek není nejlepší kamarád. Zní to jako z romantického filmu. Pomilovat se na pláži je snem mnoha mužů i žen. Ale zkusili jste to někdy doopravdy? Není to až taková hitparáda. Písek je pěkný prevít a dostane se všude, kam nechcete. Jestliže se vám poštěstí a najdete si na dovolené nějakou pěknou opuštěnou pláž, kde by to šlo, pak buďte opatrní, aby nefoukal příliš vítr, a nevrhejte se na sebe hned potom, co vylezete z vody. Písek se na vás tolik nenalepí.
  6. Vyhněte se pokutám za sex na veřejnosti. Základním pravidlem sexu v přírodě je používat hlavu. Ať už jste sebevětší exhibicionisté, nechejte si zajít chuť v blízkosti turistických atrakcí nebo stezek. Určitě nechcete pohoršovat rodiny s malými dětmi a dělat někde divadlo. Kromě pořádného trapasu si mnohdy můžete odnést také pěknou pokutu. O výši pokuty pak rozhoduje hlavně to, kde se milostným hrátkám oddáváte. O trestný čin výtržnosti se může jednat v případě, že se milujete na pietních místech, v kulturně historických zařízeních nebo v prostorách s větším výskytem dětí. V případě, že jde o sex na veřejném místě a byli přítomni alespoň tři svědci, které tím pohoršujete, půjde o přestupek proti veřejnému pořádku, za což hrozí bloková pokuta až do výše pěti tisíc korun. Tak pozor, aby se vám milování příliš neprodražilo.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit