Největší nástrahy sexu v přírodě. Proč si občas radši nechat zajít chuť?

Lucie Bryndová

Nadešel čas dovolených. Teplota venku stoupá a chuť pracovat klesá. Máte v plánu si letos v létě odškrtnout v pomyslném seznamu erotických tužeb také milování v přírodě? Nebo prostě máte venkovní radovánky v oblibě? Pak si dejte pozor na nástrahy, které na vás mohou venku číhat.

  1. Pozor na spálenou prdku. Jojo, sluníčko a teplíčko vybízí nejen k odhalování svršků a někdy i spodků, ale také k letnímu dovádění. Dávejte ale pozor, abyste se ve víru vášně nemilovali na ostrém slunci. K újmě mohou přijít i ti, kteří se pravidelně opalují. Pokud obvykle nechodíte na nudistickou pláž, pak asi budete mít v místech, kde nosíte plavky, kůži o pár odstínů světlejší. Tak na to nezapomínejte ani při milování v přírodě.
  2. Myslete na svoje oblečení. Je to tak, někdy jste tak nažhavení, že vůbec nepřemýšlíte nad tím, kam odhazujete oblečení. Na to si v přírodě dávejte ale bacha. Může se také stát, že najdete viset své spodní prádlo vysoko na tenké větvi stromu nebo v bahně a pak si ho na sebe už pravděpodobně neobléknete…
  3. Nenechte se sežrat. Otravný hmyz k létu prostě patří. Jestliže sex v přírodě plánujete a nejde o náhlé vzplanutí vášně, pak myslete na ochranu proti hmyzu v podobě repelentu. Bez něj se vám může stát, že si z příjemného sexuálního zážitku odnesete nepříjemné štípance a kousance. Zvlášť obezřetní buďte u vody nebo na louce. Tam se to hmyzáky jenom hemží!
  4. Pozor na trávy a byliny. Pokud jste s přírodou kamarádi, ale víte, že vás sem tam potrápí nějaká nepříjemná alergie, vyhněte se sexu v přírodě raději úplně. Z plánovaných radovánek se pak může vyklubat nepříjemný záchvat kašle nebo kýchání a rázem máte po žížalkách…
  5. Písek není nejlepší kamarád. Zní to jako z romantického filmu. Pomilovat se na pláži je snem mnoha mužů i žen. Ale zkusili jste to někdy doopravdy? Není to až taková hitparáda. Písek je pěkný prevít a dostane se všude, kam nechcete. Jestliže se vám poštěstí a najdete si na dovolené nějakou pěknou opuštěnou pláž, kde by to šlo, pak buďte opatrní, aby nefoukal příliš vítr, a nevrhejte se na sebe hned potom, co vylezete z vody. Písek se na vás tolik nenalepí.
  6. Vyhněte se pokutám za sex na veřejnosti. Základním pravidlem sexu v přírodě je používat hlavu. Ať už jste sebevětší exhibicionisté, nechejte si zajít chuť v blízkosti turistických atrakcí nebo stezek. Určitě nechcete pohoršovat rodiny s malými dětmi a dělat někde divadlo. Kromě pořádného trapasu si mnohdy můžete odnést také pěknou pokutu. O výši pokuty pak rozhoduje hlavně to, kde se milostným hrátkám oddáváte. O trestný čin výtržnosti se může jednat v případě, že se milujete na pietních místech, v kulturně historických zařízeních nebo v prostorách s větším výskytem dětí. V případě, že jde o sex na veřejném místě a byli přítomni alespoň tři svědci, které tím pohoršujete, půjde o přestupek proti veřejnému pořádku, za což hrozí bloková pokuta až do výše pěti tisíc korun. Tak pozor, aby se vám milování příliš neprodražilo.