Nejvtipnější selfie týdne? Žena chtěla vyfotit sestru před porodem… když tu udeřily kontrakce

Redakce

Selfíčka ovládají svět a jsou prostě všude! Přesto existuje pár situací, kde pořád nejsou vůbec na místě - třeba na porodním sále. Jedna žena chtěla svou sestru v očekávání zvěčnit těsně před tím, než ji odvezou, jenže...

Uživatelka Imguru fotografka Kat Armendariz a zejména její rodící sestra Kimberley se staly internetovými hvězdami posledních dnů. První jmenovaná totiž na zmíněném webu zveřejnila selfie, kde se culí jako měsíček na hnoji a druhá se v pozadí svíjí předporodní bolestí.

Než ale něco řeknete, musíte vědět zásadní věci – ta fotka vznikla úplně omylem. Rozhodně tedy dle původního plánu neměla vypadat takto. Armendariz, sama pětinásobná mamina, chtěla zachytit sestru prvorodičku těsně před tím, než na svět přivede potomka. Přesně v momentě, kdy naštelovala telefon a stiskla spoušť, ale na Kim udeřila silná a bolestivá kontrakce, a tak to s obrázkem dopadlo takto:

Nenechte se ale mýlit. I když to vypadá jako pěkný sourozenecký naschvál, rodící ženě to přišlo nesmírně vtipné a před porodem ji smích dokonale uvolnil. Ke zveřejnění fotky dala výslovné povolení.

Mimochodem, dítě se narodilo bez komplikací a v pořádku. Gratulujeme!

Nejlichotivější úhel pro focení selfie? Najdeš ho UVNITŘ článku

Galerie: Muži, kteří si vystřelili z 10 nejtypičtějších holčičích instagramových fotek