Nevíte co na Silvestra? Nalákává vás exotika? 4 TIPY

Redakce

Silvestr se pomalu ale jistě blíží a vy stále nevíte, co byste podnikli? Co dovolená v exotice? Oslava Nového roku je pro většinu z nás důležitou součástí našeho života a chceme si ji náramně užít, aby vstup do nového roku byl nezapomenutelný. Pokud jste již všechny nápady, co jste měli, uskutečnili a nevíte, co dál, máme pro vás skvělý nápad, jak se tento den stane vaším nezapomenutelným zážitkem na celý život. Svátky v exotice nemusí začít jen prosincovým horkem, které zde panuje, ale i hebkým korálovým pískem a krásnými exotickými ženami či muži, pro svobodné duše...

  • Relax na plážích luxusních soukromých ostrůvků můžete spojit s návštěvami různých zajímavých památek, jako například v Thajsku. Zde najdete nádherné pestrobarevné chrámy, které určitě stojí za návštěvu.
  • Stále dostupnější je i Silvestr v Dominikánské republice, která vás naláká na dokonalé pláže, které jsou jako vystřižené z časopisu. A to nemluvíme o atmosféře samotného karibského ostrova.
  • Pohodový a lákavý je i SIlvestr na Kubě, která je naprosto exotickým a zajímavým místem. Romantické duše si zamilují tajuplné ostrůvky jako Cayo Coco a další. Kdo je ale živější a chce si to náramě užít, také si přijde na své. Každý nejspíše známe slavné rytmy Kuby, jako je třeba salsa, a tady se ji nabažíte až až.
  • Pokud chcete zažít něco opravdu exluzivního, tak poslední rok je v nabídce i exotická oblast Keni a Zanzibaru. Zde vás čekají luxusní a rozmanité rezorty a dobrodružné safari v africké divočině.