NightWork se rozloučí před prázdninami v Retru


Populární pražská kapela NightWork zve všechny své fanoušky na velký předprázdninový "rozlučkový" koncert. Ten proběhne ve středu 24. června v pražském clubu Retro Music Hall.

NightWork ve složení Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián, František Soukup, Ondřej Sluka a Jakub Antl si na středu do Retra pozvali hosty. Budou jimi velikáni VIP unisono sboru. Ten je prý plný známých osobností, které mají velkou touhu zpívat. O disco smršť večera se postará DJ Mario. NightWork slibují, že si pro večer v Retru vymyslí speciální účesy a dokonce se prý během vystoupení několikrát převléknou.
Na svých internetových stránkách přitom kapela píše, že jde o rozlučkový koncert. „Důvodem rozpadu je nedostatek času jednotlivých členů na zkoušení a vystupování. Všichni máme své plány, a tak jsme se rozhodli jít každý vlastní cestou,” píší kluci fanouškům. „Nejvíce vytížený je momentálně Vojtěch Dyk, který připravuje s Michalem Davidem muzikálovou verzi úspěšného seriálu Velmi Křehké Vztahy. Kuba Prachař se pilně věnuje výcviku svého psího přítele, jorkširského teriéra, a Franta Soukup postopadesáté přepisuje svoji nevyhovující diplomovou práci, snaží se do ní vnést alespoň jednu jedinou vlastní myšlenku a zmenšit tak neúnosné parafrázování, “ dodávají hoši. Chcete-li se na vlastní oči přesvědčit, zda je všechno pravda, doražte ve středu do Retra. (lbp)

Podívejte se na NightWork a jejich slavnou píseň Já jsem gay

NightWork (CZ)
Kde:
Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Kdy: 24. června
Čas: 20:30
Vstupenky: 210 Kč na místě, 150 Kč v síti Ticketstream

Témata:, ,