Nová Rihanna v listopadu? Štěbetají si o tom zahraniční weby

Redakce

Zatímco Facebook má Rihanna (poslechněte si ji v Youradiu) plný fotek z promo akce pro obchodní řetězec Macy´s, na zahraničních hudebních a společenských webech se šeptá o její nové desce. Vyjít by měla 25. listopadu pod jménem Lost Files. Termínu nahrává i fakt, že nedávno zpěvačku fotografové vyfotili u studia se skladatelkou Ester Dean, která slavnější kolegyni napsala například hity Rude Boy a What´s My Name.

Do ranku spekulací patří také Rihannina albová spolupráce s Nicki Minaj, Drakem a Big Seanem. Trumfem pak má být nová kolaborace s Eminemem, kterou hudebníci naváží na hit Love the Way You Lie a píseň The Monster z Eminemovy desky MMLP2. Prozatím poslední album Unapologetic vydala Rihanna v roce 2012, ovšem spekulace ohledně novinky byly žhavé už loni v létě. Album mělo vyjít přesně před rokem. (red)

Lost Files – seznam skladeb

Bold, Trouble, Ain´t No Drama, Barz (feat. Nicki Minaj), A Drug & a Dream, All Night, Lovin, Fallin, Dyin, Tattered Heart, Real Talk (feat. Drake), Hall of Flames, Pray 4 Life, Oceans, Veins, Lost Files (feat. Eminem)