Nová Stará skupina


http://www.girl-cool.nafotil.cz/uvod/ stránky skupiny Cool girl..Tuto skupinu tvoří 2 členky.

Nová stará skupina.To je název titulku pro tuto skupinu.Je to jakoby výtažek skupiny Blue star.Tuto skupinu tvoří  2 členky Denisa Jeníková a Zahrádková.Obě dvě členky zpívali a patřili do Týmu Blue star ale tato skupina se z důvodů rozpadla a holky sebrali odvahu a po roce založily svojí skupinu, která se jmenuje Cool girl.

 

My jsme udělali takový menší rozhovor a vypáčili jsem z nich co připravují atd.

 

Koule.cz-Vy jste dřívě byly v týmu Blue star která se ovšem bohužel rozpadla..Proč se rozpadla?A jak jste to vy vzládali a nebo fanoušci.?

Cool girl-Důvod byl napsaný na našich bývalých stránkách.Mi jsme totiž nedá se říct jako nestíhali ale bylo toho na nás moc a pak jsme se kvůli tommu tak trochu pohádali a vedlo to dál až k tomu rozpadu.Nám to ovšem bylo líto 🙁 ale zvládli jsme to a fanoušci asi taky sice nám asi 1. měsíc přicházeli dopisy ve stylu VRAŤ SE PROSÍM ,MI NECHCEM ROZPAD atd.

Koule.cz-Jste rádi, že se můžete zpěvu a tanci věnovat dále?

Cool girl-Ano jsme mooooc rádi.Zpívat a tančit nás .moc baví.Popravdě my jsme začali tu skupinu vytvářet sami a pak se to rozlolovalo dál a dál a skončilo to takhle.)

Koule.cz-Jak  ne to reagují kamarádi?

Cool girl-Reagují zatím normálně,ještě se  zatím neprojevila nějaká žárlivot a nebo tak něco  a jdoufáme, že ani neprojeví.

Koule.cz-Jak reágují fanoušci na to, že jste se v polovině vrátili?

Cool girl-Reágují asi dobře někteří se i vrátili zpátky a něktěří ani nevědí, že sme už byly nějaká skupina.:D ale zatím reágují dobře..Posílají nám e-maili,dopisi něktěří i dárky..CHodí s náma ven no prostě bezva fanoušci to jsou.

Koule.cz-Díváte se na Superstar?Komu fandíte?Láká vás se přihlásit?

Cool girl-Ano díváme se a fandíme obě dvě:Kurcovi,Harichovi,Gunčíkové…Fandili jsme i Ellenwoodovi,Buckinghem a Feckové bohužel tihleti vypadli :(.Ani ne nás to moc neláká ale ještě se to časem zmení.

Koule.cz-Proč vás to neláká??Sláva,známost uvidítě se každý tyden s několika lidma rozhovory atd.

Cool girl-No my jsme byly na 1.finále a když jsme viděli kolik je tam lidí..Mno tak to jsme měli trému za ně.A tohle to to máme i teďkom..:) sice nééé všechno ale něco z toho máme.Ale jak jsme už říkali máme jště hodně času na to je to až od 15 takže se může něco změnit.:)

Koule.cz-Děkujeme za rohovor a zase někdy příště 🙂

Cool girl-Ne to mi děkujeme a snad někdy příště:))) AHOJ