Žena používá parfém z poševního sekretu. Jak reagují muži?

Redakce

To, jestli vám někdo smrdí nebo voní, hraje při výběru partnera na postelové radovánky hlavní roli, to všichni víme. Vylučujeme totiž chemikálie známé jako feromony, někdo více, někdo méně nám příjemné, proto byste na někoho nejraději skočili na ulici a strhali z něj šaty, a u někoho k souloži svolíte z nedostatku soudnosti, v opilosti nebo z dokonce lítosti (nejhorší je, když je to všechno dohromady). Ale Allison Ramirez se rozhodla vzít události do svých rukou a zařídila, aby feromony pracovaly v její prospěch. Jak?

Místo parfému začala totiž používat svůj poševní sekret. Tenhle název je podle vás na jméno parfému vyrobené z člověka málo poetický? Dobře, tak tenhle božský nektar, šťávu z broskve, poševní med si Allison „patlá“ na místa, na něž si vy doma před odchodem do práce stříkáte Chanel 0.5. „Prostě si jenom ta dole namočíte prst a pak jej otřete o pulzní body, aby byl váš přirozený parfém co nejvíce cítit,“ popisuje svou techniku pro magazín Daily Media.

Když koukneme do historie, nic zas tak převratného neobjevila. Tento trik na lapení co největšího množství chlapů používaly už evropské kurtizány. Vaginálním sekretem si nejdřív potřely uši, krk a hrudník, a teprve pak vyrazily do ulic. Avšak Allison po nějakém čase přepadl pocit, že je to trochu necivilizované. Proto se rovnou pustila do výroby parfému.

Ti, kteří ho testovali, hovoří o tom, že mají u protějšků nevídaný úspěch. Skoro každé rande končí nebo může skončit sexem, na ulici je zastavují lidi, aby je políbili, a mají mnohem víc nabídek ke schůzkám. Dokonce k vám pak budou prý milejší i prodavači v obchodech a obsluha v restauracích.

Možná stojí za to to zkusit. Hlavně teď před Vánocemi, kdy jsou schopní způsobit vám fyzickou újmu při nakupování ve vleku stresu i ti nejmírumilovnější lidi. Takže se o vás budou maximálně nevhodně otírat. Ale bez zloby.