Nový hvězdný pár? Fotky Dary Rolins a Martina Šonky zmátly internet

mim

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem opět celá září a lidé spekulují, jestli za tím není někdo nový. Když na svém Instagramu pogratulovala novému šampionovi nebes Martinu Šonkovi k získání titulu mistra světa a přidala několik společných fotografií, doslova tím pobláznila své followery a zmátla kolegy ze showbyznysu. Teď se v kuloárech spekuluje, zda právě Martin Šonka není novým nástupcem Rytmuse.

Fanoušci Dary instinktivně vycítili jiskření, které mezi oběma atraktivními celebritami z fotografií přímo čiší. Není se čemu divit, když je Dara sama popíchla tím, jak začala svoji gratulaci. „Tento fešák, se kterým jste mě nedávno viděli v reklamě, je od včera MISTR SVĚTA nebeské formule 1,” napsal Dara pod fotografii a tím spustila lavinu komentářů o tom, jak by se k sobě hodili a některé followerky se neubránily slovům jako pan božský a paní božská.

Dojemné

Martin a Dara se seznámili teprve nedávno na společné pracovní akci v Londýně. Velmi dobře si spolu rozumí a vzájemná přitažlivost u dvou krásných lidí není ničím neobvyklým. I přesto ale Dara v dalším postu na Instagramu raději trochu uklidnila rozruch na svých sociálních sítích, když napsala:

„Oceňuji vaši snahu vybrat mi ženicha, je to až dojemné, všechny ty komenty pod poslední fotkou. I když věřím, že to myslíte dobře, pojďte to nechat na mě.” Nám tak nezbývá nic jiného, než čekat, jak se tato situace dále vyvine – zda Dara s Martinem zůstanou jen přáteli, nebo nás čeká nový hvězdný pár showbyznysu.