Nový Joker odhalen? Měl by ho hrát herec, kterého všichni milujeme

Redakce

Joker patří bez debat k nejzajímavějším komiksovým padouchům vůbec a od doby, co ho mistrovsky ztvárnil Heath Ledger, také k těm nejoblíbenějším. Není divu, že pro něj studio Warner Bros. spolu s DC chystá sólový film. Kdo ho ale bude hrát?

Režírovat bude Todd Phillips (Pařba ve Vegas, Týpci a zbraně), produkovat legendární Martin Scorsese a příběh se bude odehrávat na špinavých ulicích fiktivního Gothamu 80. let. Studio Warner Bros. a DC Comics už mají poměrně jasnou představu o chystaném sólo snímku o Jokerovi, jednom z nejpopulárnějších padouchů DC Extended Universe. Film by nicméně měl stát úplně mimo DCEU a fungovat jako samostatná drsná psychologická detektivka.

Jediná věc, která zatím není úplně jasná, je představitel hlavní role. A i když tvůrci vědí, koho by rádi obsadili, dotyčný ještě v komiksovce nehrál a zatím nic neodsouhlasil. O koho se tedy jedná? Nejde o nikoho menšího než o Leonarda DiCapria.

Obdivovaný a talentovaný herec už se Scorsesem v minulosti několikrát pracoval a oba tvůrci na sebe navzájem trpí. Navíc je v ideálním věku – jemu 42 a právě toto věkové období v životě zjizveného kriminálníka by autoři filmu rádi pokryli.

Zda se Leo stane příštím králem gothamského podsvětí, to se dozvíme během několika následujících týdnů. Poslední, kdo Jokera hrál, byl Jared Leto, jehož přeměnu v postavu si můžete pustit na videu níže. Jak by se DiCaprio coby pomalovaný psychopat líbil vám?

10 historických momentů Oscarů, na které nikdy nezapomeneme

Herci, kteří hrají pořád stejně

Témata: