Nový partner o Madonně: Je to prostě jen skvělá žena

Redakce

Zpěvačka Madonna (52) chodí asi měsíc s francouzským tanečníkem Brahimem Zaibatem (24). Ten tvrdí, že si s pop ikonou rozhodně nezačal proto, že je slavná. Okouzlilo ho prý to, jak skvělá žena Madonna je. „Všechno odstartovalo 22. září, kdy jsme se potkali na večírku u příležitosti představení její nové kolekce Material Girl. Tancoval jsem tam a Madonna mi pak v zákulisí děkovala za odvedenou práci,“ vzpomíná. „Neměl jsem pocit, že mluvím s nějakým "monstrem". Jasně, je to báječná umělkyně a zná ji celý svět, ale především je to fantastická žena.“
Média si nad zmíněnou dvojicí lámou hlavu. Není jim totiž jasné, jak vztah Madonny s muslimským mužem, který je o 28 let mladší a mluví jen lámaně anglicky, zatímco Madonna nemluví francouzsky vůbec, může fungovat. Brahim je ale přesvědčený, že jejich láska má budoucnost.
O tom, zda partnerství Madonny a Brahima, jehož matka je o osm let mladší než zpěvačka, přežije Vánoce, se mohou vést spory, jedno je ale jisté: Brahimova cena ve světě showbizu stoupne. Soudě alespoň podle zpěvaččiného předchozího vztahu. Před Brahimem se Madonnna scházela se čtyřiadvacetiletým brazilským modelem Jesusem Luzem, jemuž partnerství s pop ikonou pomohlo k DJování za 20 tisíc dolarů na noc a focení pro značku Dolce a Gabana. (sli)

Poslechněte si Material Girl od Madonny

http://www.youtube.com/watch?v=tUadW2eWsKg