Nový trend vládnoucí internetu: Místo podprsenky si ženy drží před ňadry ryby

Redakce

Trendy se na internetu každý týden mění a pokaždé se objeví něco, co je doslova šokující. Nyní tomu není jinak. Jedná se o novinku s názvem fishbras, která některé z vás možná nadchne, protože vás čekají krásné dívky, které jsou skoro nahé.

I přes to, že na internetu existuje spousta hloupých trendů a mezi nimi věci, které by měly být rovnou zakázány, tak musíme přiznat, že rybí podprsenky nejsou úplně tak hrozné. Pod názvem fishbras si představte krásnou dívku, která si svůj dekolt zakrývá rybou.

Lépe řečeno úlovkem dne. Některé dívky mají podprsenku a jiné si ji rovnou sundaly, když ji přece nepotřebují… 

Dokonce kvůli tomu na Instagramu vznikl speciální účet, který je plný těchto extravagantních fotografií. Jeden FishBras účet má už dokonce neuvěřitelných sto čtrnáct sledujících.

Právě díky oblíbenosti se těchto fotografií objevuje čím dál tím více a uživatelky Instagramu zde hrdě vystavují své úlovky s nahou kůží a úsměvem na tváři. Některé ryby jsou obrovské a jiné zase menší.

Na jedné fotografii drží žena tuňáka, který je skoro větší než ona. Druhá zase pózuje se žralokem, kterého chytila a rovnou fotografii okomentovala: „Nejnebezpečnější podprsenka ze všech.“

Technika vyfocení se snímek od snímku liší, ale ženy, které mají menší úlovek si ho drží co nejdál od těla, aby zakryl celé poprsí. Pokud tedy vyrazíte na lov ryb, můžete si také  pořídit sexy fotku, která poté jistě obletí internet a váš úlovek a především vaše tělo bude obdivovat celý svět.

My jsme pro vás vybrali pár fotografií, které vás jistě dostanou a sami uznáte, že je to docela cool.  Podívejte se však i na instagramový profil, protože zde najdete i vtipné komentáře typu: „Kdo potřebuje Victoria’s Secret, když můžete použít rybu.“

33 fotek mostíků z bikin, ze kterých vám bude horko

Nejlepší fashionisti, které můžete sledovat na Instagramu