Oblíbení N.O.H.A. a The Qemists přijedou na zimní Rock for Churchill

Redakce

Crossžánrová mezinárodní kapela N.O.H.A., která si svým mixem drum´n´bassu, world music, dubstepu a vokálu v hitech Tu Café nebo Dive In Your Life podmanila tisícovky fanoušků, bude hlavním hostem letošního zimního festivalu Rock for Churchill. Ten proběhne 20. února 2014 v pražském Lucerna Music Baru.

Od září 2013 vystupuje kapela s novou americkou zpěvačkou Kaiou Brown, která nahradila Španělku Minervu Diaz Perez. N.O.H.A. vydala od konce devadesátých lete šest desek, tu poslední Circus Underground v roce 2012.

Poslechněte si N.O.H.A. a The Qemists v Youradiu

Druhou kapelou zimního festivalu jsou žánrově spříznění britští The Qemists, muzikanti, již hrají kombinaci drum´n´ bass, rocku a dubstepu a kteří se představili loni na letní verzi festivalu. "V pofestivalovém hlasování je návštěvníci zvolili jako nejlepší kapelu celé akce, tak jsme si řekli, že by bylo fajn přivézt ji znovu a do klubu, kde je intimnější atmosféra a kde si fanoušci mohou koncert užít zblízka“, vysvětluje za festivalový tým Kamil Šír.

Vstupenky stojí v přeprodeji 500 Kč, na místě 600 Kč.

Pátý ročník letního open air festivalu Rock for Churchill pak proběhne 29. a 30. srpna 2014 v severočeském Vroutku. Prvními potvrzenými kapelami jsou Britové Dub Pistols a Dreadzone, J.A.R. a Visací zámek. (sli)