Oceán křtí v klubu Matrix desku 2 ¾

Redakce

V sobotu 5. listopadu 2011 vystoupí Oceán na každoročním setkání svého fanclubu v pražském klubu Matrix. Na akci odehraje plnohodnotný koncertní set, v rámci kterého pokřtí reedici desky 2 ½, nazvanou 2 ¾. Startuje se v osm večer, vstup je 270 Kč.

„Loňské kratičké vystoupení byl velký průlom. Byli jsme zvědaví, jestli tradiční posluchači Oceán v nové podobě vůbec přijmou, a nakonec to byl zatím můj nejeuforičtější zážitek s Oceánem vůbec. Moc se na koncert těším a doufám, že to bude podobné jako loni,“ vzkazuje nová zpěvačka Jitka Charvátová.

Deska 2 ¾ bude oproti své původní verzi rozšířena o tři dosud nevydané nebo přepracované skladby. Těšit se můžete na Vždyť stačí, která v podání Petra Muka existuje pouze v koncertní verzi, Vidiny, původně z repertoáru undergroundového projektu Fiction, a předělanou oceánskou skladbu Nic blíž, nic dál. Všechny „nové“ skladby budou na desce v podání Jitky Charvátové. (sli)

Vydání reedice 2 ¾ budou věnovány i ostatní podzimní koncerty Oceánu:

5. 11. Praha (Matrix), 11. 11. Pelhřimov (Strangefest), 16. 11. Vsetín (DK Vsetín), 17. 11. Trnava (Artklub), 8. 12. Plzeň (Anděl Café), 9. 12. Mariánské Lázně (Na Rampě)