Oceán křtí v klubu Matrix desku 2 ¾

Redakce

V sobotu 5. listopadu 2011 vystoupí Oceán na každoročním setkání svého fanclubu v pražském klubu Matrix. Na akci odehraje plnohodnotný koncertní set, v rámci kterého pokřtí reedici desky 2 ½, nazvanou 2 ¾. Startuje se v osm večer, vstup je 270 Kč.

„Loňské kratičké vystoupení byl velký průlom. Byli jsme zvědaví, jestli tradiční posluchači Oceán v nové podobě vůbec přijmou, a nakonec to byl zatím můj nejeuforičtější zážitek s Oceánem vůbec. Moc se na koncert těším a doufám, že to bude podobné jako loni,“ vzkazuje nová zpěvačka Jitka Charvátová.

Deska 2 ¾ bude oproti své původní verzi rozšířena o tři dosud nevydané nebo přepracované skladby. Těšit se můžete na Vždyť stačí, která v podání Petra Muka existuje pouze v koncertní verzi, Vidiny, původně z repertoáru undergroundového projektu Fiction, a předělanou oceánskou skladbu Nic blíž, nic dál. Všechny „nové“ skladby budou na desce v podání Jitky Charvátové. (sli)

Vydání reedice 2 ¾ budou věnovány i ostatní podzimní koncerty Oceánu:

5. 11. Praha (Matrix), 11. 11. Pelhřimov (Strangefest), 16. 11. Vsetín (DK Vsetín), 17. 11. Trnava (Artklub), 8. 12. Plzeň (Anděl Café), 9. 12. Mariánské Lázně (Na Rampě)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit