Očekávané horory v roce 2016: Husí kůže vás nemine!

Redakce

Rekapitulaci filmů roku 2015 máme za sebou a teď se musíme připravit na to, co nás čeká příští rok. Vybrali jsme pro vás pět (podle nás) nejlepších hororů, které můžete očekávat v roce 2016.

  1. Oni 2. O tomto hororu jsme již psali, ale pro ty, kteří nic nevědí, máme skvělou informaci. Konečně se dočkáme pokračování Oni. Zabijáci budou stále lidé v maskách. Tentokrát se příběh zaměří na čtyřčlennou rodinu. Těšíte se?
  1. Muž ve tmě. Podíváme se na skupinku teenagerů, kteří se rozhodnou vykrást dům slepému muži. Domnívají se, že to bude hračka, ale jsou na omylu. Je na co se těšit.
  1. The Forest.  Natalie Dormer (herečka z Her o trůny) se dostane na nejpodivnější místo na naší planetě. Místo je známé jako Les Sebevrahů.  Natalie hraje mladou Američanku, která se do hrozného lesa musí vydat, aby našla své ztracené dvojče, co se tam bude dít?
  1. Rings. Jedná se o mrazivý horor, o kterém se zatím ještě nic moc neví, ale bude asi dost děsivý. O teror se postará Samara z videokazet, kterou si jistě všichni pamatujeme z Kruhu.
  1. The Boy. Greta se snaží utéct od své zlé minulosti, a tak vezme práci v jedné anglické vesničce jako pečovatelka pro manželský pár. Jejím úkolem je hlídat osmiletého syna, který není živý a jeho tělo je jen prázdná schránka ve formě panenky. Co se tam stane?

Galerie: Kdo se skrýval pod filmovými maskami

5 filmových novinek, které stojí za vidění. Nezmeškejte je!

Témata: