Odposlechnuto v Praze vyjde jako kniha

mim

Odposlechnuto v Praze je velmi známá stránka na Facebook.com. Lidi tam sdílejí to, co slyšeli na ulici, v metru, na koncertech a dalších místech v hlavním městě České republiky.

Teď Odposlechnuto v Praze vyjde knižně. „Potvrzujeme rezervaci tiskárny, finišujeme design obálky a zkrátka se už nemůžeme dočkat, až budeme mít všichni knížku v ruce,“ píšou na stránkách Hithitu autoři projektu.

V knize najdete přes dvě stovky nejlepších příspěvků, které se ve skupině za léta jejího fungování nashromáždily. Projekt zaštiťuje Klub SRDCAŘŮ a Peter Chalupianský.

„Veškerý výtěžek z prodeje věnujeme osobám s handicapem. Konkrétně bychom chtěli pomoci lidem se sluchovou vadou a symbolicky jim dát možnost ‚odposlouchávat‘. V zájmu maximální transparentnosti bude možné sledovat veškerý pohyb financí na transparentním účtu, který zveřejníme po skončení kampaně,“ řekl Chalupianský.

Knížka vyjde v kapesním formátu, pevné vazbě a celkovém počtu 252 stran, píše web Refresher.sk. Obálku navrhla ilustrátorka Anna Kočová.