Olomouc zažije pokus o rekord v přípitku dvojic a start Light Up the Party s termokamerou


Pokus o rekordní přípitek dvojic svítícím panákem Becherovky Lemond vypukne v pátek 27. září od 20.15 hod. na Dolním náměstí v Olomouci. O den později se rozjede v olomouckém Arktic klubu první podzimní akce oblíbené série pro mladé lidi Lemond Light Up the Party. Obě aktivity jsou součástí letošního Festivalu světla a videomappingu VZÁŘÍ. Nad regulérností pokusu o rekord bude dohlížet komisař z agentury Dobrý den. Svítící panáky dostanou všichni účastnící rekordu zdarma.

Olomoucký Arktic Music Club otevře v sobotu 28. září od 21 hod. podzimní sérii akcí Lemond Light Up he Party. Novinkou chystané série je „Lemond Termolight“, kdy budou promotéři ruční termokamerou sledovat teplotu panákůvůči okolnímu prostředí. Pro soutěživé je připravená originální hra „Lemond Lasernet“. Principem hry je vytáhnout bez doteku svítícího panáka z koule, která je protkaná lasery.

 

Každý návštěvník startovací Light Up the Party v Olomouci dostane na uvítanou drink. Své mistrovství s LED tyčemi předvede přední žonglérská skupina Magnis. Mezi tradiční a populární aktivity patří UV tetování na tělo, focení u tematických fotostěn nebo společný zážitek „Lemond Shotboard“. To je jedinečný zážitek, kdy si vychutná Becherovku Lemond sedm lidí zároveň. Účastníci párty si navíc odnesou spousty svítících cen.

 

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se koná v Olomouci od 24. do 28. září 2013. V soutěžní části programu budou diváci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce. Součástí festivalu jsou také koncerty, workshopy a zajímavé výstavy. Podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí je na webu www.vzari.cz.