Mezi prvními hosty dorazila ženichova sestra Rola Brzobohatá, modelka Linda Vojtová, ve fialovém obleku se objevil s partnerkou zpěvák a herec Matěj Ruppert. V červených šatech se svým novým přítelem, který je mladší než její syn, přišla za velkého zájmu fotografů matka ženicha Hana Gregorová.

„Ondřej už je ve stresu, že nepřijdu,“ smála se v obležení fotografů.

Mezi hosty dále nechyběli moderátor Libor Bouček, zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka Marta Jandová s manželem a dcerou a mezi posledními přišel v neformálním letním oblečení zpěvák a herec Vojtěch Dyk. Mezi svatebčany byl také tanečník Jan Onder, se kterým se Kuchařová před třemi lety dostala do finále šestého ročníku soutěže známých osobností StarDance, kde skončili druzí.

Třiatřicetiletý syn zesnulého herce Radka Brzobohatého si podle médií nedávno vzal jméno své matky, není tak zcela jasné, jaké jméno bude mít osmadvacetiletá nevěsta. Z Taťány Kuchařové se může stát Taťána Gregor, Taťána Gregorová nebo i Taťána Gregor(ová) Kuchařová.

„Nevím, jaká alternativa to bude, Je to jejich věc, hlavně, že jsou spokojení,“ řekla Hana Gregorová s tím, že nejvíce by se jí líbilo, kdyby se nevěsta jmenovala Brzobohatá.

Nové příjmení nevěsty neprozradil ani nikdo z pozvaných hostů vycházejících z baziliky. Ženich na svatbu přijel autem až těsně před vchod baziliky.

Nikomu neposkytl rozhovor a chráněn deštníky před fotografy vešel dovnitř. Podobným způsobem dorazila jako úplně poslední v bílých šatech s dlouhým rozparkem nevěsta.

Z Míši Doubravové už je paní Tomešová! Její šaty braly dech

Iva Kubelková a Táňa Kuchařová mají hlavní role. Kde?