One Direction natočí na turné desku. Chystají také den pro fanynky

Redakce

Boyband One Direction chystá v listopadu k vydání novou, v pořadí třetí desku Midnight Memories, ale zároveň už spřádá plány na čtyřku. Natáčet by ji měla příští rok na plánovaném světovém turné.

Poslechněte si One Direction v Youradiu

"Kapela pocestuje se svým vlastním studiem. Bude to sice docela náročné, ale oni si to se svými výdělky mohou dovolit. Hodně teď skládají a protože budou mít spoustu koncertování, je to pro ně v podstatě jediná šance, jak natočit desku," informoval list The Sun s tím, že vše bude i tentokrát vznikat pod taktovkou jejich producenta Simona Cowella, s nímž hoši nedávno podepsali novou smlouvu na tři alba – dvě řadová a jedno výběrové.

Na 23. listopadu kapela oznámila tzv. 1D Day, v rámci kterého se přes tuto adresu spojí s fanoušky po celém světe. Sedmihodinový přenos bude zahrnovat živé vystoupení kapely, speciální hosty, skeče s kapelou a fanouškovská videa z celého světa.

“Chceme tak vrátit svým fanouškům vše, co pro nás za poslední tři roky udělali a jak nás podporovali. Když jsme tuto akci navrhli, ani nás nenapadlo, že dostaneme prostor pro živý přenos na celý den. Nemůžeme se dočkat," vzkazuje Liam z One Direction. (sli)