Otec Adele: „Nikdy jsem nebyl na jejím koncertě“

Redakce

Dvaadvacetiletá soulpopová hvězda, zpěvačka Adele, sice zpívá na koncertech tisícovkám lidí, její otec Mark Evans (47) mezi nimi ale ani jednou nebyl. Adelin zpěv mu prý příliš připomíná vlastního tátu, přes jehož smrt se nedokázal přenést. Evans navíc lituje toho, že Adelino dětství úplně prošvihl, protože kvůli ztrátě otce pil.

"Byl jsem špatný táta. Denně jsem vyzunkl dva litry vodky a sedm piv. Nikdy jsem nebyl na Adelině koncertě a její hudbu vlastně ani moc neznám. Na koncert nemůžu, protože kdybych ji slyšel, hned by mi bylo líto, že ji táta neslyší. Byl by na ni moc pyšný," říká.

Adele vyrůstala v Londýně pouze s matkou a už dříve prozradila, že s otcem přerušila styky ve svých jedenácti letech. Od té doby ho viděla jen jednou, nyní ale říká, že by s ním ráda zkusila vybudovat vztah.

"Když jsem teď přestal pít, sešli jsme se. Vysvětlova jsem jí, co se stalo, a ona mě objala, políbila, usmála se na mě a řekla mi, že mě chápe a odpouští mi. Doufám, že se někdy dostanu na její koncert," uzavřel Evans. (sli)

Adele – Make You Feel My Love

http://www.youtube.com/watch?v=0put0_a–Ng