Otec Amy Winehouse: Exmanžel jí dával drogy, ale nezabil ji

Redakce

Otec zesnulé zpěvačky Amy Winehouse Mitch Winehouse řekl deníku The Sun, že ze smrti své dcery Amy Winehouse rozhodně neviní jejího ex manžela Blakea Fieldera-Civila, ačkoliv to byl právě on, kdo ji do tvrdých drog zatáhl.  

„Dávám Blakeovi za vinu spoustu věcí, kvůli němu začala brát tvrdé drogy. Její smrt je strašná věc, ale za to si může sama. Lékaři jí řekli, že jestli se bude chtít závislosti zbavit sama, může si ublížit,“ konstatoval Mitch Winehouse, který na počest své dcery založil nadaci.

„Lidé nás kritizovali, že jsme Blakeovi nedovolili, aby nadaci založil s námi. Nešlo to z procesních důvodů. Teď má ale možnost přispět. Někdo mi říkal, že Blake se chystá napsat knihu o jejich vztahu. Co by s penězi z prodeje dělal? Jen ať je dá nadaci,“ dodal Mitch s tím, že Fielder-Civil Amy nikdy nepodporoval v léčbě.  

„Letěli na ostrov Osea v Essexu, kde je klinika. Dostanete se tam buď helikoptérou, anebo lodí, když je příliv. Nijak jinak. Představte si, že Blake nechal poslat Amy drogy po rybářovi. Pak řekl, že to bere rád, že nemá zájem přestat. Amy chtěla s drogami seknout, ale její manžel nechtěl.“  (sli)