Otec Michaela Jacksona měl infarkt!

Redakce

Otec zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona byl hospitalizován s infarktem v brazilském Sao Paulu. Sedmaosmdesátiletý Joe Jackson do Brazílie oslavit své narozeniny. Místní média ale uvedla, že nedělního večírku se nakonec nemohl zúčastnit, protože tou dobou byl již v nemocnici.

Nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulu Jacksonův zdravotní stav neupřesnila. V prohlášení pouze sdělila, že pacient má nepravidelný srdeční rytmus. Britský deník The Daily Mail napsal, že Jackson v důsledku infarktu přišel o zrak. Zatím se prý neví, zda dočasně, nebo trvale.

Joe Jackson byl více než tři desetiletí manažerem skupiny The Jackson 5, v níž působilo pět jeho synů. Nejúspěšnější z pětice Michael se brzy vydal také na sólovou dráhu a stal se jednou z nejvýraznějších osobností populární hudby všech dob. Zemřel v roce 2009 ve věku 50 let v důsledku předávkování silným anestetikem propofol, které používal jako uspávací prostředek. Jeho lékař byl kvůli tomu odsouzen ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit