Otec Michaela Jacksona měl infarkt!

Redakce

Otec zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona byl hospitalizován s infarktem v brazilském Sao Paulu. Sedmaosmdesátiletý Joe Jackson do Brazílie oslavit své narozeniny. Místní média ale uvedla, že nedělního večírku se nakonec nemohl zúčastnit, protože tou dobou byl již v nemocnici.

Nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulu Jacksonův zdravotní stav neupřesnila. V prohlášení pouze sdělila, že pacient má nepravidelný srdeční rytmus. Britský deník The Daily Mail napsal, že Jackson v důsledku infarktu přišel o zrak. Zatím se prý neví, zda dočasně, nebo trvale.

Joe Jackson byl více než tři desetiletí manažerem skupiny The Jackson 5, v níž působilo pět jeho synů. Nejúspěšnější z pětice Michael se brzy vydal také na sólovou dráhu a stal se jednou z nejvýraznějších osobností populární hudby všech dob. Zemřel v roce 2009 ve věku 50 let v důsledku předávkování silným anestetikem propofol, které používal jako uspávací prostředek. Jeho lékař byl kvůli tomu odsouzen ke čtyřem letům vězení za neúmyslné zabití.