Pánové, nevíte, čím obdarovat svou lásku na Valentýna? Přinášíme 10 tipů

Lucie Bryndová

Blíží se svátek zamilovaných, den, kdy si zamilovaní po celém světě posílají valentýnská přáníčka, chodí na romantické večeře a dávají si dárky, kterými chtějí svým drahým polovičkám udělat radost. Pokud tento svátek slavíte i vy a nevíte si s výběrem vhodného dárku pro svou milou rady, bude se vám určitě hodit pár tipů, které potěší snad všechny dámy. Vybírejte samozřejmě s ohledem na to, jaká vaše partnerka je a co by konkrétně jí udělalo radost. Jaké to jsou?

  1. Krásná váza. Může to znít divně a určitě se ptáte, proč darovat zrovna na Valentýna své dívce vázu, ale taková designová vázička, která se bude dokonale hodit do interiéru bytu, nemusí být jen jednorázovým dárkem. Zvlášť, když do ní rovnou pořídíte nějakou nádhernou květinu. A do vázy své lásce pak budete moci nosit květiny během celého roku častěji…
  2. Zábavná hra pro vás oba. Valentýn nemusí být o žádných velkých darech. A ty také nemusí být jen pro vaši přítelkyni. Jestli chcete zpestřit svůj vztah a zkusit v milování něco nového, zkuste vám oběma vybrat nějakou pěknou deskovou hru pro zamilované. Existuje jich nespočet. Uvidíte, že si užijete spoustu legrace i hezkých chvilek.
  3. Polaroid. V době, kdy si nacvakáte na telefon milion fotek za hodinu, se určitě bude hodit něco, co udělá z vašich společných fotek něco výjimečného. A tím může být polaroid. Fotky pak můžete zařadit do společného alba nebo si s nimi vyzdobit byt.
  4. Poukaz na kosmetiku. Trávíte většinu času ve škole, na brigádách nebo v práci, a to samé vaše přítelkyně a rád byste jí věnoval chvilku jenom pro ni? Pořiďte jí poukaz na kosmetické ošetření, kde se bude moci uvolnit, bude o ni postaráno jako o princeznu a ještě odejde s krásně čistou a hebkou tvářičkou. Zkuste najít takovou kosmetičku, která vaši lásku po kosmetice třeba ještě hezky nalíčí a pak ji vyzvedněte a zajděte na něco výborného k jídlu. Uvidíte, že neodmítne a bude šťastná, protože jí to bude moc slušet.
  5. Párová masáž. Možná je to už takové klišé, ale jestli si nedopřáváte tyhle společné chvilky každý týden, pak ji určitě potěší. Pronajměte vám oběma privátní wellness, kde si užijete chvilku ve vířivce nebo sauně a vše pak zakončíte párovou masáží. Objednat vám k tomu můžete dobré šampaňské a něco malého k jídlu a užít si tak krásný večer v příjemném prostředí.
  6. Sexy silonky. Chodí ráda vaše drahá polovička v sukýnkách nebo šatech, a to i v zimě? Ten pohled na její nožky je fantastický, že ano? A co kdybyste je ještě vyšperkovali? Udělejte jí radost krásnými sexy silonkami, které si bude moci vzít do práce, s vámi na večeři nebo společně se sexy prádýlkem, až budete doma. U jedněch zůstat nemusíte. Uvidíte, že bude štěstím bez sebe.
  7. Krásný šperk. Ženy milují šperky a největší radost jim udělá, když nosí právě ty od vás. Zamyslete se nad tím, jaký styl oblečení nejčastěji nosí a co by se právě k vaší polovičce hodilo. Můžete jí nechat vyrobit také zcela unikátní šperk, který nikdo jiný nemá. Dnes není problém nechat nějaký udělat na zakázku.
  8. Oblečení do fitka nebo na jógu. Víte, že je vaše partnerka blázen do sportu a že by jí neudělalo nic větší radost, než nějaký nový kousek na cvičení? Pak není nad čím přemýšlet. Abyste ale nešlápli vedle, zkuste to udělat jako překvapení a vezměte ji do obchodu s sebou. Sportovní oblečení se jí musí nejen líbit, ale musí jí i perfektně padnout, takže bude lepší, když si ho vyzkouší.
  9. Letenky na prodloužený víkend. Co takhle vyrazit do Paříže, Říma nebo třeba do Benátek? Nemusíte nikam létat hned, pokud zrovna nemusíte procházky v zimním počasí, ale letenky můžete koupit třeba na jaro. Hlavní je, že budete spolu, a to, kdy a kam poletíte, už je trošku vedlejší.
  10. Kurz vaření pro oba. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A jestli u vás doma vaří pouze vaše milá, udělejte jí radost tím, že ji v tom nenecháte a budete se snažit své kulinářské dovednosti trošku vylepšit. Naučit se něčemu novému může i ona a navíc, až vás uvidí vařit, určitě ji to dostane. Protože je to zatraceně sexy.