Paris Hilton jako modelka, herečka a zpěvačka. Ale žádná sláva!


Nejhorší herečka loňského roku v hlavní i vedlejší roli, to je podle filmových kritiků Paris Hilton. Udělili jí hned tři Zlaté maliny! Stále jí ale ještě zbývá profese modelky a zpěvačky. Nebo by měla přestat i s tím?

Dědička hotelového impéria za víc než 100 milionů dolarů si rozhodně nemusela příliš lámat hlavu s výběrem svého povolání. Rozhodla se stát modelkou, herečkou a zpěvačkou, spustila svou reality show, na veřejnost proniklo její soukromé erotické video… I když má Paris Hilton dostatečné zázemí a prostředky pro absolvování řady kurzů, zdá se, že jí ani jedna z kariér ideálně nevychází.

Tři Zlaté maliny a propad prodeje vína
Herecké kvality této celebrity rozcupovala kritika v roce 2005, kdy hrála ve filmu Dům voskových figurín. O čtyři roky později si vysloužila nelichotivé ocenění třemi Zlatými malinami za výkony ve filmech Kráska a Ošklivka a Repo: Genetická opera!  Nepříliš slavně dopadla i její kariéra modelky. Poté, kdy se stala v roce 2009 tváří reklamy na italské perlivé víno, prodej klesl.

Paris je také majitelkou nahrávacího studia Heiress Records. Právě z něj vzešlo roku 2006 její debutové album nazvané jednodušeParis. Mix reggae, hip hopu a taneční muziky podle očekávání nevyvolal na tvářích kritiků líbezné úsměvy. Nicméně své fanoušky si její hudba našla. Ať už šlo jen o momentální boom, nebo o opravdový zájem, album se vyšvihlo na šestou příčku americké hitparády. Překvapivě dobře se nahrávce vedlo i v Japonsku (8. místo) a Kanadě (4. místo). Singl Stars Are Blind se zařadil mezi letní hity a opanovával noční kluby díky celé řadě remixů. Ostatní singly Turn It Up, Nothing in This World a Screwed se už s takovým ohlasem nesetkaly.

Podívejte se na video Stars Are Blind

http://www.youtube.com/watch?v=CicCchBhUzQ

Druhé album v očekávání
V roce 2008 dostala Paris příležitost předvést své herecké i pěvecké kvality ve filmu Repo: Genetická opera! Ani tentokrát se její výkon s kladným hodnocením nesetkal. I tak se ale letos chystá Parisino druhé album. V novém singlu Paris For President si zpěvačka utahuje z amerických zákonodárců i ekonomické krize. O rozruch je tedy postaráno a podle odhadů by se alba v prvním týdnu uvedení mohlo prodat alespoň 75 000 kopií, stejně jako v případě první desky. I kdyby ne, Paris by to od dalších pěveckých počinů jistě neodradilo.

Poslechněte si Paris For President

http://www.youtube.com/watch?v=k4WDjuiQmxA