Pět způsobů, jak z klasické misionářské polohy udělat vzrušující jízdu

Redakce

Misionářská poloha patří mezi klasiky. Není moc náročná a možná právě proto je u většiny párů nejoblíbenější. Je dobrá, protože se svým partnerem máte přímý oční kontakt, cítíte každou část vašich těl a zažíváte neuvěřitelně intimní chvilky. Ale přes to, že je poloha sama o sobě skvělá, je někdy za potřebí ji trochu pozměnit, aby se milování nastalo stereotypním. My vám přinášíme pět tipů, jak na to, aby se klasika proměnila v zážitek.

  1. Chci tě, potřebuju tě

Podle známého výzkumu je nejžhavější a nejpříjemnější, když změnu udělá během sexu žena, protože tím ukáže, jak se jí druhá polovička líbí. Co takhle během misionářské polohy zvednout nohy na jeho ramena, aby měl na vás i váš poklad hezký výhled?

  1. Uzamknout a nepustit

Misionářskou polohu si můžete užít i bez jakékoli námahy, a to v leže s přitisknutýma nohama u sebe. Pokud má vaše polovička navíc menší velikost své chlouby, tak si během této pozice bude připadat jako bůh a jen tak mu nevyklouzne ven. Převezměte kontrolu a oddejte se slasti.

  1. Přesuňte se na kraj postele

Pokud máte postel ideální k tomu, abyste využili její okraj během sexuálních hrátek, tak nezapomeňte na tuto polohu. Lehněte si na kraj, roztáhněte nohy a přitiskněte si je na prsa. Muž by je měl takto udržovat tím, že chytne vaše kotníky.

  1. Chytit a nepustit

Ležte na zádech a pokrčenýma nohama obejměte partnera. Ujistěte se, že jeho boky jsou výš, než ty vaše. V této poloze dokáže kroužit boky ze strany na stranu, nahoru a dolů – tak, jak se mu bude chtít. Poloha je velmi intimní a sexy, ideální pro dlouhé a vášnivé polibky, zakončené orgasmem.

  1. Zkřížení

Tento způsob misionářské polohy je vhodný pro štědře obdařené muže, protože takto nebude moci vstoupit moc hluboko. Žena by měla ležet na zádech a muž by si měl lehnout na ni, ale tak, že budou tvořit písmenko X.

Proč muži nemají penisovou kost?

10 věcí, na které myslí holka, když vám to dělá pusou, kluci