Pete Doherty: Já a Amy Winehouse jsme byli milenci

Redakce

Zpěvák Pete Doherty potvrdil to, co si řada lidí myslela, totiž že s Amy Winehouse ho nepojilo jen přátelské, ale i milenecké pouto.  

"Je pro mě hrozně těžké přiznat to, ale je to pravda. S Amy jsme byli milenci, já ji vlastně miluji pořád. Náš vztah však neskončil dobře. Nezachovala se ke mně moc hezky, málokdo to ví, ale Amy uměla být docela krutá," řekl v rozhovoru pro Daily Mail.

Poslechněte si Peta a Amy v YouRadiu

Podle Dohertyho mohl za zpěvaččinu zabijáckou závislost na alkoholu a drogách tlak okolí. "Amy nebyla příliš silná holka a časem se zní stávala křehká troska. V srpnu 2010, kdy jsme měli comebackový koncert s mojí kapelou The Libertanes, za mnou přišla do hotelu. Když odcházela, nalepili se na ni paparazzi. Najednou jsem si vzpomněl na čas, kdy jsem chodil s Kate Moss a pronásledovali nás úplě všude. Amy nemohla vylézt z domu, aniž by na ni mířilo třicet kamer. A když k tomu přičtete kokain, je to zabijácká kombinace. Tím spíš pro holku, která nedělá nic napůl," pokračoval zpěvák.

Dodal, že písnička Flags From The Old Regime je právě o Amy. "Nikdy jsem nic podobného nenapsal, je to velmi pomalá a melodická skladba." (sli)