Petr Kolář: Ano, napsal jsem hymnu nevěrníků

Redakce

Zpěvák Petr Kolář souhlasí s označením, že je jeho nová píseň Navzdory hříchům svým hymnou nevěrníků. Řekl to v rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1. „Já si myslím, že celá deska, nejen tahle píseň, jsou o životě. A  já jsem teď tři roky nic neudělal. Tak jsem zmapoval a pojmenoval věci, které jsem během tří let prožil,“ prohlásil zpěvák, který měl být letos podle spekulací bulváru nevěrný své manželce.

„Kluci, vy to znáte, také máte rodiny, jednou to jde nahoru, jednou to jde dolu, o tom je život. Tuhle píseň jsem psal o půlnoci, kdy jsem si dal litránek červeného a nějak to šlo ze mě ven… To jsou problémy, které prožíváme všichni, nejen já,“ dodal Kolář, který se letos na podzim chystá po vydání nového alba na turné.

„Říkáme tomu vánoční turné, protože to je v předvánoční čas. Vyrážíme 15. listopadu, budeme v rámci koncertů hrát i pár koled. V každém městě vybereme dětský sbor, který bude zpívat s námi. Tu vánoční atmosféru tedy naladí i ten sbor se svými vánočními věcmi,“ řekl k turné Kolář. (lbp)

Celý rozhovor s Petrem Kolářem si poslechněte tady