PETR ŠEVČÍK & Flow of Voices v Praze


Brněnská vokální skupina Flow of Voices se téměř po roce vrací do Prahy se svým jedinečným pěveckým uměním žánru „a cappella“ a v sobotu 12. 5. 2012, v předvečer svátku matek, vystoupí v Emauzském opatství.

 

V sobotu 12. 5. 2012 od 19 hodin se v klášterním refektáři benediktinského opatství Panny Marie a Sv. Jeronýma v Emauzích bude konat koncert mužského vokálního seskupení Flow of Voices. Tato šestice zpěváků v čele se zpěvákem a skladatelem Petrem Ševčíkem si své publikum našla již v minulém roce díky sérii koncertů v Čechách i na Slovensku a nyní se vrací do Prahy, aby potěšila nejen všechny milovníky kvalitní hudby, ale i další přesvědčila o výjimečnosti zpěvu „a cappella“ – tedy bez doprovodu hudebních nástrojů.
Návštěvníci koncertu se mohou, kromě tradičního gospelového repertoáru, těšit také na nápadité acappellové úpravy populárních písní a na autorské a sólové písně Petra Ševčíka, který momentálně připravuje vydání svého debutového alba.
Koncert skupiny Flow of Voices v krásném prostředí Emauzského opatství je ideální příležitostí k pohodově a kulturně strávenému večeru a k objevení kouzla acappellové hudby, která dává naplno vyznít kráse a dokonalosti lidského hlasu.

Vstupenky na tento jedinečný koncert si můžete již nyní koupit v předprodeji přímo v pokladně opatství nebo rezervovat na emailu fovpraha@seznam.cz. Cena vstupenky je 180,- v předprodeji nebo po předchozí rezervaci, nebo 200,- na místě. Více informací na www.sevcikpetr.com a www.flowofvoices.cz

Přijďte 12. 5. 2012 na koncert Petra Ševčíka a skupiny Flow of Voices do Emauzského opatství a dejte acappellové hudbě šanci. Uvidíte, že vás bude bavit!