Phil Collins o Adele: Je to pěkná mrška, vyhodila mě z desky

Redakce

Zpěvák a bubeník Phil Collins nešetší ostrými slovy na adresu zpěvačky Adele. Poté, co ztratila zájem o spolupráci, již sama iniciovala, ji označil za „mršku“.

Poslechněte si Adele v Youradiu

V lednu letošního roku Collins v rozhovorech mluvil o tom, že s Adele navázal spolupráci. „Kontaktovala mě, abychom dali něco dohromady. Osobně jsem ji moc neznal, ale věděl jsem, že má bezvadné písničky a její hlas se mi líbí. Měl jsem pocit, že mě to taky může posunout.“

Pak ale věci nabraly jiný spád. „Dala mi kus rozdělané skladby a chtěla, abych ji dokončil. Nevím, jestli se jí nebo někomu kolem ní nelíbila, každopádně už se pak nikdy neozvala. Bylo to celé jakože „stěhuju se a taky dítě zabere spoustu času a kdesi cosi“ a najednou vidím, že nové album vychází beze mě. Je to mrška, tahle Adele,“ nechal se slyšet Collins. 

O termínu nového alba Adele se spekuluje už dlouho, management zpěvaččina labelu XL vzkazuje, že není pravda, že novinka (pojmenovaná pravděpodobně 25 ) by měla vyjít v roce 2015. Psali jsme o tom například zde. Album 21 vyšlo v roce 2011, od té doby na třetí řadovku Adele čekáme. (sli)