Pink chystá k vydání DVD z turné lásky

Redakce

Pink chystá pro své fanoušky vánoční dárek. Na 24. listopadu připravila vydání DVD z posledního turné The Truth About Love.

Hodinu a padesát minut trvající záznam vznikl v Melbourne v průběhu australské části turné, kde se Pink podařilo zlomit světový rekord v počtu vystoupení na jednom místě v rámci jedné šňůry; ve městě odzpívala 18 koncertů v řadě pro téměř 250 tisíc fanoušků, čímž zlomila svůj vlastní rekord z roku 2009 při Funhouse Tour.

Poslechněte si Pink v Youradiu

Během koncertu zazněly hity ze všech sedmi řadových alb – Blow Me (One Last Kiss), F***in‘ Perfect, Try, Raise Your Glass, So What i Just Give Me A Reason. Na DVD bude i bonus ve formě záběrů ze zákulisí a zkoušek, chybět samozřejmě nebudou ani detailní záběry zpěvaččiných akrobatických kousků, kterými je její show známá. (sli)

The Truth About Love Tour: Live From Melbourne 

Raise Your Glass, 2 Walk Of Shame, Just Like a Pill, U + UR Hand, Leave Me Alone (I’m Lonely), Try, Wicked Game, Just Give Me A Reason, Trouble, Are We All We Are, How Come You’re Not Here, Sober, Chaos & Piss (Interlude), The Great Escape, Who Knew, Time After Time, F**kin’ Perfect, Can’t Take Me Home Medley, Slut Like You, Blow Me (One Last Kiss), So What, Bonusy: The Truth About Tour, A Day In The Life Of Rubix, Slut Like You (Bluegrass Version)