Písničkář s maskou Kittchen vydává remixy, ke stažení jsou zdarma

Redakce

Už čtvrtý rok po sobě vydává vždy 1. května písničkář s maskou kuchaře Kittchen podomácku vyrobené desky. Letos přišla řada na remixy posledního alba Radio (recenze). Jmenují se Echo a pracovali na nich nejen Kittchenovi přátelé – hudebníci, ale například i Kato z Prago Union, s nímž se Kittchen osobně nezná a který zareagoval na písničkářovo rozhovorové přání spolupracovat. Nahrávku zmasteroval Dan Václavek z hotelu Portáš, který se staral i o master Radia.

Poslechněte si Kittchena v Youradiu

Album si můžete zdarma stáhnout na Kittchenově webu anebo za 30 korun koupit na webu vydavatelství Červený kůň. Remixy Kittchen pokřtil prvomájovým koncertem v pražském obchodu s deskami MusicTown, třemi písničkami s akustickou kytarou přispěl i Dominik Zezula z kapely post-hudba. Jeho verzi Bouřky Kittchen natočil na iPhone, podívejte se a ni pod rychlovkou. (sli)

Echo – tracklist

Smutnej remix (Onteon), Fotr (post-hudba), Holka (Lucas Cott), Berlin (Martin Havlen), Černá sobota (Honza Průša), Pod Prahou Loretánská 13 RMX (Jiří Burian), Fotr (Aidkid), Robotí řež (De Mode), Nemusíš (Ještěd), Deckardova Holka (Spacey), Sobota den poté Strojovna RMX (Kato), Radioremix 01 (Olivie Turková), Berlineradim (Radimuv profil & PeperGateAnimals), Fotrova sobota (Cyril Kaplan), Bouřka Urbi et Orbi mix (Yokohana), Narodim cover (VyjakoMy)