Platí o vás těchto 18 tvrzení? Pak se vás lidi tak trochu bojí

Paga

Připadá vám, jako by byla tato tvrzení napsána přímo o vás? Pak se vás asi lidi bojí...

 1. Máte spoustu názorů. A to úplně na všechno. A nepatříte zrovna k těm, co by se o ně nepodělili.
 2. Myslíte přesně to, co říkáte. A říkáte přesně to, co si myslíte.
 3. Neuhnete ani o milimetr. Když za něčím stojíte, nenecháte si to vymluvit žádným argumentem. Nepotřebujete se hádat ani nikomu nic vysvětlovat. Vy máte prostě pravdu.
 4. Máte vysoké standardy pro lidi. Takže pokud se chce někdo dostat do vaší těsné blízkosti, musí to být někdo opravdu zajímavý a loajální. Nemáte problém nechat kamarády, kteří tomuto profilu neodpovídají, za sebou.
 5. Ještě vyšší standardy pro partnera. Být s vámi ve vztahu je jako vyhrát olympiádu.
 6. Vždycky po svém. Raději si to pokazíte po svém a půjdete svou cestou, než abyste se ohlíželi na to, co se vám snaží namluvit ostatní.
 7. Žádná dramata. Nemáte ve zvyku dělat scény na veřejnosti ani v soukromí. Ale když je třeba postavit se za dobrou věc nebo si to žádá situace, proměníte se v sedmihlavou saň.
 8. Kontrola nad stresem. Nad vším, co by se mohlo ve vašem životě pokazit, máte kontrolu. Minulost vás učinila tak silnými, že vás teď jen tak něco nerozhází.
 9. Vybraný vkus. Přesně víte, co se vám líbí, co vám chutná a co vás baví. Nejste typ, který celý život tápe a utíká od jednoho k druhému. Máte v sobě jasno.
 10. Nebojíte se říct si o své. Pracujete rádi a tvrdě. Když se začne společnosti, ve které pracujete, dařit, nezdráháte se říct si o více peněz.
 11. Když něco chcete, jdete si pro to. I přes mrtvoly.
 12. Nemáte strach ze samoty. Protože víte, že je stokrát lepší být sám než se obklopit špatnými lidmi.
 13. Mistři komunikace. Ve vztahu nehrajete hry. Jednáte narovinu. Když se vám něco nelíbí, chcete si o tom promluvit a situaci řešit.
 14. Pomsta. To není vaše parketa. Moc dobře totiž víte, že lidi, kteří vás nemají rádi, nejvíc ze všeho naštve, když se vám daří.
 15. Odpuštění. Po čase jste schopní všem nepřátelům odpustit. Ale nikdy nezapomínáte.
 16. Znáte se. Přijímáte jak své silné, tak své slabé stránky. Nesnažíte se ze sebe dělat někoho, kdo nejste.
 17. Jste alergičtí na silácké kecy. A taky vychloubání. Nemáte rádi, když se někdo povyšuje. Tím spíš, když k tomu nemá žádný důvod.
 18. Neurážíte se, když vás někdo považuje za paličáky. Nebo zásadové. Nebo perfekcionisty. Víte, že takhle mluví slaboši o silných lidech.