Playmate měsíce je poprvé v historii transgender modelka. A je to pořádná kočka!

ahu

Otec zakladatel a originální Playboy Hugh Hefner před několika týdny zemřel, a tak je aktuální číslo slavného magazínu věnováno právě jemu. Proto není divu, že si dovolilo menší kontroverzi - Dívkou měsíce se totiž poprvé v historii stala transgender modelka.

Na první pohled další obyčejná buchta, co se svlékla pro Playboy – Ines Rau má ale do tuctového zajíčka daleko. Je totiž historicky první transgender ženou, která se stala Playmate měsíce.

Ines se v Playboyi na několika fotkách objevila sice už v roce 2014, až teď je ale Dívkou měsíce a v aktuálním čísle magazínu jí tak patří celých šest stran. Díky tomuto titulu se totiž kráska může prezentovat nejen skrze sexy fotky, ale také rozhovor.

V něm Rau mluví o tom, že její proměna v ženu začala už v šestnácti letech a právě Hefner ji dost inspiroval. Po operaci na změnu pohlaví zažívala krušné chvíle, protože zjistila, že to nejtěžší ji teprve čeká. Dnes už ale našla tu pravou životní cestu, a tak může být spokojenou inspirací pro všechny ostatní.

Na žhavé obrázky půvabné Ines se mrkněte do galerie níže.