Playmate měsíce je poprvé v historii transgender modelka. A je to pořádná kočka!

ahu

Otec zakladatel a originální Playboy Hugh Hefner před několika týdny zemřel, a tak je aktuální číslo slavného magazínu věnováno právě jemu. Proto není divu, že si dovolilo menší kontroverzi - Dívkou měsíce se totiž poprvé v historii stala transgender modelka.

Na první pohled další obyčejná buchta, co se svlékla pro Playboy – Ines Rau má ale do tuctového zajíčka daleko. Je totiž historicky první transgender ženou, která se stala Playmate měsíce.

Ines se v Playboyi na několika fotkách objevila sice už v roce 2014, až teď je ale Dívkou měsíce a v aktuálním čísle magazínu jí tak patří celých šest stran. Díky tomuto titulu se totiž kráska může prezentovat nejen skrze sexy fotky, ale také rozhovor.

V něm Rau mluví o tom, že její proměna v ženu začala už v šestnácti letech a právě Hefner ji dost inspiroval. Po operaci na změnu pohlaví zažívala krušné chvíle, protože zjistila, že to nejtěžší ji teprve čeká. Dnes už ale našla tu pravou životní cestu, a tak může být spokojenou inspirací pro všechny ostatní.

Na žhavé obrázky půvabné Ines se mrkněte do galerie níže.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit