Po čem muži touží v posteli aneb chcete svým partnerům udělat radost? Nastavte jim zadek!

Redakce

Rády byste věděly, co mají muži nejraději v posteli? Poradíme vám, čím je můžete překvapit. Zaručeně z toho budou nadšeni.

  • Pohled na zadek. Pánové mají nejraději polohy, při kterých vidí celou akci. Cítí se dominantní. Muže hlavně vzrušuje pohled na ženský zadek, který okupují svojí chloubou. To je pro ně vždy skvělý zážitek. Spousta mužů letí více na prdelky než na bujná ňadra. Chcete svým partnerům udělat radost? Nastavte jim zadek. 
  • Hlasité výkřiky. Muži mají rádi, když jejich partnerky při sexu hlasitě vzdychají. Pro ně to znamená, že si to s nimi ženy užívají. Navíc mají radost z toho, že sousedi uslyší jejich dámy křičet vzrušením. Můžou se pochlubit všem okolo, že to s ženami umí. Neváhejte a křičte, aby vaši miláčkové byli spokojení.
  • Překvapení. Muži mají rádi překvápka. Koupí nových hraček, které budou sloužit oběma, určitě nepohrdnou. Pokud nechcete příliš utrácet, překvapte své miláčky jiným způsobem. Vezměte je na záchod v restauraci nebo jiném místě na veřejnosti. Pokud to tak běžně nepraktikujete, nebudou čekat, že zrovna tam budete chtít sex. Příjemně je to překvapí.
  • Pochvaly. Nezapomeňte své postelové prince chválit. Skládat komplimenty můžete téměř na cokoli. Za dobrý orgasmus, dobrou techniku, velkou výdrž nebo skvělou předehru. Pánům tak zvýšíte v sexu sebevědomí. Budou se na příští pohlavní styk více těšit.
  • Ženskou iniciativu. Pánové jsou rádi, když žena čas od času převezme kontrolu nad sexem. Není potřeba, abyste své partnery hned svazovaly a usměrňovaly bičíkem. Stačí, když budete působit dominantně a vše bude po vašem. Vy budete nahoře…
  • Sexy prádélko. Muži milují pohled na svoji ženu v sexy prádle. Nejvíce je rajcuje černá, červená nebo růžová barva. Podprsenka ani kalhotky nemusí být přeplácané krajkami. Stačí, když vám budou sedět a vyzdvihovat vaše přednosti. Přišel čas si nějaké to sexy prádélko pořídit!
  • Švédská trojka. Každý muž by chtěl být alespoň jednou v životě hýčkán dvěma slečnami. Přál by si v posteli zažít pořádnou jízdu. Cítil by se v posteli jako král. Přestaňte žárlit a někdy mu tuto rozkoš dopřejte.
  • Natočit se při sexu na video. Někteří pánové sní o tom, že se se svojí partnerkou natočí při sexu na video. Pak se na něj oba podívají a pravděpodobně je to vzruší. Konečně uvidí vlastní sex ze strany diváka. Díky této metodě toho může pár na svých technikách hodně změnit.
  • Nastavené… zrcadlo. Další skvělou věcí, která nejen mužům vnese do sexuálního života větší vzrušení, je zrcadlo. Nastavíte zrcadlo tak, aby se v něm odrážel váš sex a minimálně váš partner všechno viděl. Pánové z toho mají zpravidla větší požitek než dámy. Za vyzkoušení nic nedáte, maximálně si rozbijete zrcadlo.
  • Ženský orgasmus. Pánové mají nejraději, když svoji postelovou partnerku dokáží dovést až k orgasmu. Spousta z nich upřednostňuje vyvrcholení své lásky před svým.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit