Pocity, které zažívají kluci při nejčastějších sexuálních polohách: Misionář, zezadu a na koníčka

Redakce

Nemusíme hned rozpitvávat každičký pocit a myšlenku, kterou mužská část populace při souloži má. Je ovšem na místě o tom mít alespoň minimální povědomí. Budete pak vědět, zda máte doma robota anebo ne. Hlavně se ho na to zeptejte!

  1. Misionář. Pro hodně kluků je to startovní pozice soulože. Pocit z průniku je o to slastnější, když si pár odepře sex aspoň na dva dny. Muži pak mají pocit, že otvor je nějaký těsnější a jejich vlastní nástroj nějaký nateklejší (wow). Pokud mají muži nezkušenou partnerku, mohou to odmakat a panuje všeobecná spokojenost. Pro vyznavače koukání se je zde pěkná možnost pravidelně očumovat průnik dovnitř a ven. Je tu také pocit kontroly nad tím, co se děje. V případě, že je kouloušek zamilovaný, a ona jakbysmet, je misionář úžasný. Pokud ne, je vidět útrpný výraz hodně zblízka.
  2. Zezadu. Zejména zajímavé je to pro kluky po prohýřené noci, kdy jsou z klubu excitováni nejen svojí, ale všemi těmi ostatními svíjejícími se kráskami. Může si je představovat spolu s obličejem té svojí, kterou právě obdělává. „Doggy“ styl je nejvíce animální poloha a pro kluky, kteří to umí, je super zejména tahání za vlasy a zkřížení rukou holky. Dominanci a subinu si kluk užije tím víc, čím víc holka křičí a sténá. Pokud ona začne stříkat – je to bingo! Skvělé je poplácávání jejího zadečku, výhled na něj a možnost se podívat i do jiné dírky. Když se kluk předkloní, čeká ho polaskání prsou. Všechno tohle navozuje jen a jen libé pocity.
  3. Na koníčka. Kluk má opravdu hodně míst, kam si šáhnout a musí dávat pozor, aby to všechno zvládl. Při této pozici může odpočívat a přemítat, jak skvěle se má. Pokud je holka nahoře více obdařena, myslí na to, jak se nechá zavalit. Jestliže je slečna trošku při těle a jde o vrzající postel, je tato poloha pro sousedy i pro kluka nezapomenutelná z hlediska úrovně rámusu. Holka se může i otočit a to je pak kombinace pocitů zezadu a na koníčka. Někteří kluci jsou nesví, když jim při této poloze pořád vyklouzává penis.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit