Podívejte se, jaké plemeno psa byste si měli pořídit podle svého znamení zvěrokruhu

Pavla Gabrhelíková

Horoskop o nás prozradí mnohé. Tak proč by nemohl předpovědět, jaký pes je pro nás ideální?

 1. Ryby. Jste plní překvapení, zároveň byste neublížili mouše. Nějaké přehnané autoritářství vám vlastní rozhodně není. Proto je pro vás nejlepším parťákem francouzský buldoček, který je mírný a milující.
 2. Beran. Odvážný, odhodlaný, zuřivý. Často jste považováni za nejsilnější znamení zvěrokruhu. To samé lze říci o poslušném a inteligentním německém ovčákovi ve světě psů. Garantujeme vám, že budete jako dva hrášky v jednom lusku!
 3. Býk. Pravděpodobně hledáte štěně, které bude aktivní tak, aby stačilo vašemu životnímu stylu. Kdo by této charakteristice mohl odpovídat více než sibiřský husky. Pod tlakem se nehroutí, zároveň je mazlivý a něžný. Jako vy.
 4. Blíženci. Potřebujete plemeno stejně bystré a komunikativní, jako jste vy. A s výmarským ohařem budete mít pocit, jako byste si navzájem četli myšlenky.
 5. Rak. Milí raci, vaším ideálním společníkem je plemeno tvůrčí a spontánní. Nikdo tomuto popisu neodpovídá lépe než čivava. Přestože si z nich často lidi utahují, věřte nám, že dostat se s nimi do křížku se nevyplácí. Není vám to povědomé?
 6. Lev. Pro vás je jako stvořený jednoznačně zlatý retrívr, který září jako vaše spřízněná planeta slunce. Je věrný, legrační a neustále šťastný. A to jsou vlastnosti, které u všech ve svém okolí bytostí hledáte nejčastěji.
 7. Panna. Vzhledem k tomu, že jste nejchytřejším znamením celého zvěrokruhu, potřebujete vedle sebe někoho odvážného a hravého zároveň. Ať už jste v náladě na blbnutí, nebo chcete jen ležet na gauči, shiba-inu bude vždy na vaší straně.
 8. Váha. Potřebujete být v rovnováze. A australský ovčák je hravý i vážný, poslušný i zábavný, chytrý i trhlý. Přesně tak, jak to máte rádi.
 9. Štír. Labradoři si, stejně jako vy, rádi vytvářejí hluboké vazby, navíc jsou to takoví vyrovnaní dobráci. A hlavně: Za všech okolností jsou nad věcí. Proto jsou vám ze všech plemen povahou nejbližší.
 10. Střelec. Vy prostě potřebujete parťáka na každé svoje dobrodružství, co? S bíglem na vás čeká snad za každým rohem. Ale držte si ho u těla. Pokud mu nedáte dobré vedení, ztratí se vám.
 11. Kozoroh. Úchvatný a důstojný. To je charakteristika psa, kterého hledáte. Naší odpovědí je čau čau. Na správnou výchovu máte, pro svoji cílevědomou a disciplinovanou povahu, největší předpoklady. Je stejně pyšný a hrdý jako vy, takže budete vědět, jak na něj.
 12. Vodnář. Nuda ve vašem slovníku jednoduše není. Nejvíc vás proto svou hravou a ochotnou povahou uchvátí Westík. Snoubí se v něm odvaha i roztomilost. Přesně jako ve vaší povaze.