Podívejte se: Manic Street Preachers vydají desku Rewind the Film

Redakce

Rewind the Film, Přetoč ten film. Tak se jmenuje v pořadí  jedenáctá deska Manic Street Preachers, která vyjde 16. září.

Velšská skupina ji poutá singlem s hostujícím zpěvákem a kytaristou Richard Hawleym (hrával například v Pulp); duet mý sympatický retro nádech, zároveň nezapře přímost Manic Street Preachers. Poslechněte si ho pod rychlovkou. "Jsem nadšený, že mě Manics k natáčení přizvali. Ani nemůžu vypovědět, co to pro mě znamená, budu si toho nadosmrti velmi vážit," řekl Hawley.

Poslechněte si Manic Street Preachers v Youradiu

Deska se nahrávala ve studiích v Cardiffu a v Berlíně. "Máme-li novinku připodobnit k něčemu z našeho katalogu, bude to – díky své poklidnosti – doba okolo This Is My Truth Tell Me Yours z konce devadesátých let," říká kapela.

Následovníka Postcards From a Young Man z roku 2010 uvede 9. září singl Show Me The Wonder, krátce poté se skupina vydá na anglické turné. (sli)

Seznam skladeb: This Sullen Welsh Heart, Show Me The Wonder, Rewind The Film, Builder Of Routines, 4 Lonely Roads, (I Miss The) Tokyo Skyline, Anthem For A Lost Cause, As Holy As The Soil (That Buries Your Skin), 3 Ways To See Despair, Running Out Of Fantasy, Manorbier, 30 Year War