Podívejte se: Ondřej Brzobohatý a Tereza Voříšková v novém klipu

Redakce

Skladatel a klavírista Ondřej Brzobohatý, který aktuálně trénuje na taneční soutěž Star Dance, chystá na příští rok svou první desku. Venku je nyní klip k jazzpopové písničce ála Michael Bublé And The Oscar Goes To. Kromě štramáka Brzobohatého se ve videu představuje i herečka Tereza Voříšková. Natáčelo se v Hudebním divadle Karlín, režii měl na starost Vojtěch Kotek.

Prvních 500 fanoušků má možnost si nahrávku stáhnout zdarma

„Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písničky už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád,“ říká Brzobohatý.

I když album vyjde až příští rok v dubnu, některé nové písničky zazní již na třech listopadových koncertech: 24. 11. v pražském Lucerna Music Baru, 26. 11. v ostravském klubu Fabric a 27. 11. v brněnské Flédě. Brzobohatý odehraje i speciální vánoční koncerty 15. 12. a 16. 12. v Divadle Radka Brzobohatého. (sli)