Podzim je tu a s ním nové trendy. Co vám nesmí v šatníku chybět?

Redakce

Podzimní počasí začalo teprve nedávno a s chladnějšími teplotami je třeba změnit i šatník. Pokud nechcete lovit ve skříních a tahat staré kousky, tak si skočte do obchodů pro nějaké nové. Některé jsou hravé, barevné, ale i sexy. Záleží na vás, co máte rádi. Tady jsou tipy, co si pořídit.

  1. Oversize bundy

Chladnější počasí si žádá teplejší vršky a opět pofrčí velké sportovní bundy. Oversize péřovky vypadají docela dobře, záleží tedy na tipu postavy, proto si ji nejdříve vyzkoušejte, než si ji koupíte. Barev se nebojte, protože ty jsou in, a pokud máte rádi extravaganci, tak nezanevřete na metalické barvy.

  1. Semiš

Semiš byl in už minulý rok, tak je dost možné, že už máte nějaké kousky doma. A pokud ne, tak hurá pro ně, protože tenhle nevšední materiál si zamilujete. Jedná se o záměrně zdrsněnou nebo zbroušenou kůži, která díky zpracování ztrácí hladkost a lesk. Vyrábí se z něj boty, šaty, šortky, kalhoty nebo bundy a všechno vypadá dokonale.

  1. Odhalená ramena

Trend odstartoval už na jaře a díky bohu za to, že pokračuje dál. Střih odhalených ramen je dokonalý a vypadá něžně a zároveň sexy. Takže pokud se nebojíte ukázat, tak si něco takového rozhodně pořiďte.

  1. Křivák

Bundička s křivým zipem snad nikdy nevyjde z módy. Taky už takovou máte? Pokud ne, tak si ji kupte. Dá se totiž nosit k džínům, sukni, kraťasům i šatům. A outfit s ní vypadá stylově a mladistvě.

  1. Bomber

Bomber má sice každý, ale je to prostě stylovka. V létě se nosily barvy, jako je růžová nebo bílá, na podzim jsou tady další zajímavé odstíny, jako je khaki, bordó, bronzová… Pokud se vám tedy líbí, tak si ho prostě kupte. Co kousek, to originál, takže se toho nebojte.

  1. Samet

Samet dokáže perfektně vyzdvihnout jednoduchý outfit a v tom tkví jeho kouzlo. Je ale tak osobitý, že se to s ním nesmí přehánět. Můžete si koupit sametové tričko, šaty, kalhoty, kabátky nebo cokoli jiného, protože nabídka je rozmanitá.

6 způsobů, jak si udělat duhované řasy

Baletní horečka: Podzimní trendy ve stylu tanečnic. Jdete do toho?