Podzimní kabelky, které si musíte pořídit

Redakce

Letní trendy už pomalu, ale jistě střídají ty podzimní a vás jistě zajímá, jaké kabelky budou letos na podzim in, že? My jsme pro vás sepsali seznam plný obrázků, abyste si je dokázaly dokonale představit a viděli každý detail.

  1. Crossbody

Kabelka, která vám rozhodně nesmí chybět. Skvěle doplní každý outfit a překvapí vás svou užitečností. Možná si říkáte, že do malé kabelky nic nedáte, ale věřte nám, že budete vděční, že ji máte.

  1. Stahovací pytlík

Pytlíky jsou v poslední době čím dál tím víc oblíbené a není se čemu divit. Mají totiž něco do sebe. Jsou moderní, univerzální a multifunkční. Dáte tam to nejnutnější, jako je rtěnka, parfém, peněženka a třeba klíče nebo telefon. Na podzim jsou tu pytlíky s mnoha vychytávkami a zdobením, které se zamilujete. Styl a materiál je na vás.

  1. Hranaté kabelky

Tvar kabelky, který si zamilovalo mnoho návrhářů a také spoustu shopaholiků. Nejen že vypadají velmi elegantně a zajímavě, ale jsou také hezky prostorné. Budete ji nosit pořááád.

  1. Jedna kabelka je málo aneb dvě v jednom

Někomu holt jedna kabelka nestačí a právě pro tyhle náročné jedince je tu nový a velmi zajímavý trend, přesněji dvě kabelky místo jedné. Záměr návrhářů, kteří tohle vymysleli, se nám nepodařilo odhalit, ale dle ukázek z módních mol to nevypadá vůbec špatně. Co vy na to?

  1. Chlupy, chlupy a chlupy

Kožešiny se stávají čím dál tím větším hitem a nemůžeme se tedy divit, že se na ně ani letos nezapomnělo. Musíme podotknout, že kabelky vypadají opravdu skvěle, ale ochránci zvířat moc nadšení nebudou. S kožešinou se letos roztrhl pytel a používá se všude.

  1. Kabelky zvířecích vzorů

Dalším trendem, který nepotěší ochránce zvířat, jsou kabelky, které jsou vyrobené ze zvířecí kůže. Exotický trend si zamilovalo mnoho návrhářů a nechtějí se ho vzdát. 

  1. Batoh do ruky

Batohy už se objevily na jaře, ale ani na podzim se neztratí. Opět jsou zajímavé, jedinečné a lákavé, takže jim neodoláte. Můžete si vybrat nějaký zdobený, s ksichtíkem nebo nějaký jednoduchý, který využijete ke všemu.

Tohle teď letí, nevěsty: Duhové šaty

Tento batoh vám dá křídla