Podzimní trendy džínovina: Tyhle kousky si pořiďte teď hned

Redakce

Na džínovině je super to, že je víceúčelová a pohodlná. Je těžké ji nemilovat! Jaké džínové trendy se budou nosit na podzim?

  1. Džínové kabelky s nášivkou

Tašky přes rameno neboli crossbody jsou naprosto úžasným doplňkem, který nikdy nezklame a dá se využít skoro ke všemu. Nyní ji obalila džínovina a ozdobily nášivky, jako třeba nádherná romantická krajka, která jí dodá dokonalý šmrnc.

  1. Vybledlá džínová bunda s nášivkami a nápisem

Džínové bundičky frčí už delší dobu a není tedy novinkou, že zůstávají i v podzimních trendech. Liší se způsob zdobení, protože s detaily nikdo nešetřil a pořádně si s nimi pohrál. Nechybí tak nápisy, nášivky, nálepky, obrázky a další ozdoby jako třeba korálky.

  1. Džíny s nášivkou

Zdobené džíny se rozjely už na jaře a zůstávají i v trendech podzimu. Byla by to škoda, kdyby se už na pultech obchodů neobjevily, protože si myslíme, že si je mnoho z nás zamilovalo. Připomínají nám dětství a ukazují hravou, kreativní duši.

  1. Džínové bundy s kožíškem

Jak jsme již psali, tak s kožešinami se v poslední době roztrhl pytel a cpou se snad všude a na všechno. Spojení džínové bundy s kožíškem je naprosto úžasné a stylové. Musíme říct, že nás to nadchlo. Hned, jak ji v obchodě uvidíme, musíme si ji pořídit. Co vy?

  1. Džínové overaly

Overaly jsou dalším kouskem, který jen tak nevyjde z módy, ba naopak. Můžeme si všimnout, že se vyrábějí z různých látek a tvarů, ale my se dnes bavíme o džínovině. Džínový overal je něco, čím nic nezkazíte. Můžete si ho vzít třeba i na luxusní večeři, když k němu zvolíte vhodné doplňky a luxusní podpatky. Každopádně by vám v šatníku neměl chybět.

  1. Roztrhané džíny

Tenhle kousek máme ze všeho nejraději a nedáme na něj dopustit. Roztrhané džíny jsou originálním a zajímavým trendem, který je navíc pohodlný.

  1. Lacláče

A je tu opět ten oblíbený český krteček v kalhotkách. Pro milovníky lacláčů tu máme skvělou zprávu, protože se budou nosit i na podzim. Máte radost?

Podzimní kabelky, které si musíte pořídit

TOP 9 obchodů a míst, kde se nejlíp balí aneb není nad přímý oční a fyzický kontakt