Pojďte se podívat na nejlepší mladé kapely z Bandzone.cz

Redakce

Zajímá vás, jak se na české klubové scéně daří mladým kapelám? Tak doražte 24. listopadu 2010 v půl sedmé večer do pražského klubu Roxy, kde se v rámci Bandzone.cz showcase představí kapely, kterým portál prorokuje hvězdnou budoucnost.
"Princip Bandzone.cz showcase je jednoduchý. Náš tým vybere ty nejlepší mladé kapely, které se za tento rok objevily. Každá dostane v rámci večera půlhodinový prostor, my se postaráme o účast novinářů, pořadatelů festivalů a dalších lidí z hudebního průmyslu, kteří mohou kapelám pomoci. Dál už je jen na kapelách, aby ze sebe vydaly maximum, získaly si publikum na svou stranu a předvedly se v tom nejlepším světle,“ říká Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz.
Loňský Bandzone.cz showcase byl zásadní například pro kapelu The Pooh, kterou si pak vyhlédla agentura Charm Music která pak předskakovala na koncertech Green Day nebo Black Rebel Motorcycle Club.

Bandzone.cz je portál věnovaný primárně kapelám a jejich fanouškům, díky němu se do povědomí dostal například písničkář Xindl X nebo kapela Charlie Straight. (sli)

Bandzone.cz showcase, 24. 11. 2010m 18:30:
Dirty Blondes
, Indienami, Killerpanda, Libido&The Mans, Momma Knows Best, The Beadbeat.