Pokémon Go čekají nové vychytávky. Máte se na co těšit!

Redakce

Machýrci z Nianticu neusínají na vavřínech. Ví, že by honba za Pokémony mohla kdekoho brzo omrzet. Proto plánují hned několik novinek. Od mobilů už se nehnete!

V první řadě si to budete moct rozdat se svými kamarády! V pokémonních soubojích samozřejmě! Buď jeden proti jednomu, nebo dokonce i v týmových a městských bitkách. Kromě bojů budete moci i Pokémony vyměňovat. Ne každý chce mít ve své stáji deset Magikarpů, že?

Tvůrci také slíbili, že postupně upraví výskyty tak, aby odpovídaly prostředí, v kterém příšerka žije. Už se nestane, že Ratata bude plavat v moři. Spolu s úpravou přijdou do hry nově i legendární Pokémoni. Každý bude mít své speciální místo a nikde jinde ho nenajdete. Vsadíme boty, že lidé budou schopní za ten nejlepší kousek i zaplatit!

Ale pozor. Nečekejte, že tohle všechno přijde za týden. Tým se neustále potýká s udržováním stability serverů a chybami, které se postupně vynořují. Na Comic-Conu v San Diegu dali najevo, že inovace přijdou až v průběhu několika dalších měsíců. Nesmutněte. Místo slz vezměte pejska a mazejte chytit dalšího! Gotta Catch ‘Em All!

Linky – elektrický longboard, se kterým pofičíte!

RIP video aneb přetočte kazetu směrem na hřbitov!