Poklady od Spice Girls. Poslechněte si tři neznámé kousky

Redakce

Máme tu pamlsek pro všechny fanoušky ikon devadesátek. Na světlo světa se dostaly tři neznámé skladby dívčí skupiny Spice Girls Pain Proof, A Day In Your Life a If It’s Lovin‘ on Your Mind. Venku je i nová verze písně Right Back at Ya. Všechen materiál pochází z období okolo nahrávání poslední desky Forever z roku 2000. Je v nich všechno – rock, pop, disko, sbory, smutek, radost, prostě dokonalý produkt. Na poklad upozornil list The Mirror.

Za produkcí skladeb stojí Richard Stannard a Matt Rowe, kteří dělali i předchozí nahrávky Spice a Spiceworld. Bohužel v nich nezní hlas Geri Halliwell, která z kapely odešla v roce 1998. 

 

 
Spice Girls se rozpadly po vydání alba Forever, dohromady se ovšem daly opět v roce 2007 za účelem best of alba a vzpomínkového turné. Představily se také na ceremoniálu olympijských her v Londýně 2012. Se svými kolegyněmi se tu ukázala i Victoria Beckham alias Posh Spice, která nechuť k parťačkám překonala jen díky tomu, že pozvání na akci byla  „obrovská pocta“. (red)